Wystąp w klipie Outline Colour Festival 2010

outlineW najbliższy weekend w Łodzi powstanie  klip promujący najdłuższy na świecie Festiwal Sztuki Graffiti. Organizatorzy Outline Colour Festival 2010 zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kręceniu teledysku w niedzielę o 16 do Parku Baden – Powella przy ulicy Małachowskiego.

 
– Pomysł o wspólnym tworzeniu teledysku narodził się spontanicznie, a scenariusz do niego powstał w ekspresowym tempie zaledwie dwóch dni – informuje Wojciech Paszkowski dyrektor festiwalu. Ekipa filmowa będzie kręcić clip od soboty, odwiedzając miejsca w których w latach ubiegłych powstawały murale.

W sobotę o 9 rozpoczną się prace w fabryce Telefunkena przy Łąkowej, koło 12 ekipa przeniesie się na ulicę Limanowskiego 13, gdzie widnieje na budynku ogromny portret Gortata, ostatnim punktem sobotnich prac będzie odwiedzenie dziedzińca WSHE przy ulicy Pomorskiej.

Niedzielny poranek filmowcy powitają na Piotrkowskiej przy wielkim graffiti z „Łódką”. Ostatnim i zarazem kulminacyjnym punktem tworzenia teledysku będzie kultowy już amfiteatr w Parku Baden – Powella. Tam o 16:00 wystartują zdjęcia z udziałem wszystkich obecnych, którzy wspólnie odśpiewają refren najnowszego kawałka Entera OCF 2010 : „ŁDZ OCF miłość do Hip Hopu nigdy nie zginie, Hollyłódź z tego słynie”.

– Gorąco zachęcam do przybycia i współtworzenia z nami teledysku. To jedyna i niepowtarzalna okazja do wystąpienia w klipie promującym nasz łódzki Festiwal – dodaje Wojciech Paszkowski dyrektor Outline Colour Festival. Organizatorzy zapewniają także wspólne biesiadowanie przy grillu i muzyce Hip Hop.

Zobacz także:

Outline Colour Festival 2010 – line-up finału

Outline Colour Festival 2010 wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *