puls2_321W grudniu 2012 r. w Łodzi organizowany będzie VI Festiwal Puls Literatury. Impreza ta od lat promuje czytelnictwo, współczesnych pisarzy polskich, młode talenty – nie tylko literackie. Co roku Puls to także możliwość prezentacji młodych muzyków z naszego miasta i okolic.

W 2010 wystąpiła tu m.in. Fonovel i Agnellus, Mikrowafle, Bielas i Marynarze, a rok później Kuba Pawlak, a także Ted Nemeth, który wcześniej zaprezentował się w Kawiarni Literacko-Muzycznej Śródmiejskiego Forum Kultury – Domu Literatury.

W tym roku także chcemy dać szansę początkującym (chociaż nie tylko) zespołom z łódzkiego podwórka. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej konkursie – przeglądzie.

Od 20 września do 1 listopada, przez siedem tygodni, na scenie przy Roosevelta 17 zaprezentują się zespoły. Oceniać je będzie jury powołane przez organizatorów festiwalu. Najciekawsza grupa wystąpi podczas tegorocznego Pulsu Literatury oraz otrzyma wynagrodzenie pieniężne.

Na adres sfk.domliteratury@gmail.com należy do nas przesłać:

Musicie posiadać co najmniej 40-45 minut materiału muzycznego.

Uwaga!

Każdy zespół, który wystąpi na scenie ŚFK-DL otrzyma audio CD z materiałem nagranym podczas koncertu, który będzie mógł potem wykorzystać np. jako demo. Ponieważ ŚFK-DL działa cały rok, zapraszamy także zespoły do zaprezentowania się poza konkursem, tzn. od 8 do 29 listopada br.

Zobacz także:

Ted Nemeth podczas Festiwalu Puls Literatury (foto+wideo)

Fonetyka w ŚFK (foto+wideo)

Fonovel w ŚFK (foto+wideo)

Świetliki w Bajkonurze (foto+wideo)

Czesław śpiewa Miłosza w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
krakovlive
Live Music Festival w Krakowie w 2015
Quebonafide zagra podczas Łódzkiego Święta Tatuażu
Soundedit ’22 – pasjonaci z licencją na doskonałe brzmienie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*