Ravekjavík to nie tylko festiwal muzyki elektronicznej z Polski, ze świata i prosto z serca, ale również zaloopowana miłość do sztuki. W tym roku wiecznie młody, dynamiczny zespół, który wystawił swoje prace w czasie festiwalu robi replay najlepszych kawałków i przenosi się do Galerii ASP, tworząc REJWACH – Wystawę Sztuk Pięknych. Wernisaż w klasycznej, staropolskiej formule z winem i poczęstunkiem odbędzie się 23 lipca o 18:00 w Galerii ASP (Piotrkowska 68). Wystawę będzie można oglądać do 9 sierpnia. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny.

 

Czyje prace będzie można zobaczyć? Osób zrzeszonych z łódzką ASP:

Adam Lipman // Aleksandra Jakubczyk // Alicja Bodzioch // Alicja Dębowska // Damian Idzikowski // Darek Karwowski // Estera Lipman // Gabriela Słomińska // Gu-Tang Clan // Irena Zieniewicz // Irmina Barkowska // Jan Jubaal Wasiński // Jarosław Borek // Jessica Rossolini // Kacper Zaorski-Sikora // Katarzyna Seweryn // Maciej Walczak // Martyn Gill // Martyna Łuszczyńska // Michał Janakowski // Michał Matysiak // Natalia Anna Binkowska // Ola Ignasiak & Karolina Gębka // Paweł Ponichtera // Piotr Skowron // TOPE,

w tym artystów, którzy zdobyli nagrody w czasie festiwalu:

  • Kacper Zagdan – Nagroda Rektora ASP w Łodzi i Ogrodowa8,
  • Klaudia Pieniak – Nagroda Starej Drukarni,
  • Paulina Górniak – Nagroda Ogrodowa8.

 

Co będzie można zobaczyć? I grafikę, i ilustrację, i malarstwo, i kolaże, i mariaż innych sztuk z innymi sztukami.

 

Część prac z wystawy zostanie wystawiona na aukcję (23 lipca–9 sierpnia), która będzie miała formułę licytacji internetowej – komentarzy na wydarzeniu na Facebooku.

 

  • Partnerzy wydarzenia:

> Stara Drukarnia: https://www.facebook.com/staradrukarnialodz

> Ogrodowa8: https://www.facebook.com/Ogrodowa8 

> ASP Łódź: https://www.facebook.com/asplodz

> Galeria ASP: https://www.facebook.com/GaleriaASPPiotrkowska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
oddo
Od… do… w Galerii Willa
rowerkiem
Rowerkiem pomiędzy słońcami (foto)
54 Aukcja Dzieł Sztuki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*