Wystawa „Surrealizm i sztuka magiczna” w Andel’s Art

W dniach 24.03-28.04, w galerii Andel’s Art będzie trwała wystawa „Surrealizm i sztuka magiczna”.Wernisaż – 24 marca g. 19
 
Nie od dziś wiadomo, że realizm magiczny albo się kocha albo nienawidzi. Nie jest to łatwy gatunek, ale bardzo wyjątkowy. Osobliwa synteza poetyki realistycznej z elementami fantastyki, które są zjawiskiem naturalnym w obrębie przedstawionej rzeczywistości. W ostatnich latach, aukcje sztuki surrealistycznej okazały się przełomem na rodzimym rynku artystycznym, zyskując duże grono miłośników: fantasmagoryczne formy pokonują wszelkie bariery wyobraźni, odkrywając przed widzem nieznane światy. Artyści wciąż zaskakują, a czasem wręcz szokują swoimi pomysłami – a przecież właśnie za to cenimy sztukę.
 
Już 24.03 o godzinie 19:00 Dom Aukcyjny Art in House we współpracy z galerią Andel’s Art, zapraszają na wyjątkowy wernisaż „Surrealizm i sztuka magiczna” (Vienna House Andel`s, Ogrodowa 17, Łódź), gdzie zobaczymy dzieła takich twórców jak:  Tomasz Sętowski, Jarosław Jaśnikowski, Karol Bąk czy Jacek Szynkarczuk. Wystawa potrwa do 28 kwietnia 2022 roku i zakończy się Aukcją Surrealizmu i Sztuki Magicznej. Szczegóły aukcji wkrótce.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *