8 i 9 lutego w Hali EXPO odbędzie się niezwykła wystawa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D. Wstęp – 25/30 zł. Mamy dla Was 6 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Wystawa”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”.. Zabawę zakończymy 7 lutego o godz. 20. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od malw… tozsu… rbp… aleks… renat… adr…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

To jedyna tego typu, europejska wystawa, gdzie blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin, czy Vincent Van Gogh.

Zobacz na własne oczy Impresję, Wschód Słońca Moneta na falującej wodzie, daj się porwać w wir Gwieździstej Nocy Vincenta Van Gogha. Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki. Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Światło razi swoim blaskiem przebijając się przez korony drzew, aż mrużymy oczy, słoneczników można dotknąć, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach, tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy żadnej uwagi.

Godziny otwarcia:
8.02.2020, godz. 10.00-17.00
9.02.2020, godz. 10.00-16.00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zazamknie
Przy drzwiach zamkniętych w Teatrze Szwalnia (zakończony)
savannah_bay_20130323_1258398542
Letnia Scena: Savannah Bay (zakończony)
logo-4r
Cztery Refy w Bukowinie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*