plesniak-ze-sliwkamiWielkimi krokami zbliża się najsmaczniejsza niedziela tego roku! Już 27 listopada w Before Food Market na terenie Piotrkowska 217 odbędzie się druga edycja pysznego wydarzenia czyli Wypieki – nietypowy jarmark świąteczny!

Podczas tego dnia goście wydarzenia poczują magiczną atmosferę zbliżających się świąt. Na jarmarku nie zabraknie tradycyjnych świątecznych propozycji oraz szeregu nietuzinkowych słodkości serwowanych od cukierników najwyższej klasy, blogerów czy amatorów kulinarnych!

Druga edycja wydarzenia obfituje w niezwykłe smaki. Oprócz typowych słodkości, które królują na polskich stołach podczas świąt takich jak pierniki, makowce czy serniki pojawią się ręcznie wypiekane i dekorowane muffiny, pierniczki, babeczki czy kruche ciasteczka! Na wszystkich dbających o linie i zrównoważony tryb życia czekają zdrowe i wegańskie słodkości! Łodzianie będą mogli również wypróbować wytrawnych tart, podpłomyków, empanad oraz tureckiej baklavy  czy węgierskich kołaczy. Nie zabraknie również świeżo wypiekanego chlebka czy bułeczek oraz akcesoriów do kulinarnych eksperymentów! Również i smakosze wyskokowych trunków nie będą zwiedzeni! Shot Bay zaserwuje świąteczne drinki aromatyzowane goździkami, cynamonem oraz pomarańczami.

Wypieki to także okazja do nabycia nietuzinkowych prezentów idealnych zarówno pod gwiazdkę, jak i na Mikołajki! Utalentowani twórcy rękodzieła specjalnie na ten świąteczny czas przygotowali niezwykłe produkty. Znajdziemy m.in. dodatki i akcesoria związane z łódzkim detalem architektonicznym, ręcznie szyte kocie poduchy oraz torby, a także świąteczne pocztówki czy ogrzewające szale i czapki. Pojawi się również wypalana ceramika świąteczna!

czpkimikolaja

W ramach warsztatów Łodzianie zmierzą swoje siły w wypiekaniu ciasteczek oraz bułeczek pod okiem profesjonalnych cukierników! Organizatorem warsztatów i prowadzącym jest Piekarnia Mikołaj. Warsztaty są bezpłatne, obowiązuje rejestracja mailowa, ilość miejsc ograniczona. Chętnych prosimy o zgłaszanie się drogą e mail na adres: m.grodzinska @piotrkowska217.pl do 23.11.2016 r. Przy rejestracji należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę w godzinach 10:00 – 18:00 do Before Food Market na terenie  strefy Piotrkowska217! Wstęp bezpłatny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soundedit ’21 – informacje
Wiosenny Salon Bielizny 2019
Jemy w Domu po raz drugi – w poniedziałek rusza Festiwal Azjatycki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*