485x282_bmwRuszył konkurs organizowany przez klub z al. Piłsudskiego z myślą o amatorach szybkiej jazdy. Już w najbliższą niedzielę podczas meczu z Pogonią Szczecin jeden z kibiców Widzewa otrzyma od łódzkiego dealera BMW kluczyki do najnowszej „jedynki”.

Zwycięzca konkursu „Wyjedź z Widzewa BMW” będzie mógł na własnej skórze poczuć moc drzemiącą pod maską sportowego kompaktu klasy Premium. Samochód wraz z pełnym bakiem benzyny zostanie użyczony kibicowi przez salon BMW Tłokiński na dwa dni. Warunkiem przyłączenia się do sportowej rywalizacji jest posiadanie karnetu Widzewa na rundę jesienną lub wiosenną sezonu 2012/2013.

Konkurs odbędzie się w kilku odsłonach i obejmie trzy najbliższe mecze T-Mobile Ekstraklasy rozgrywane na widzewskim stadionie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści „karnet.BMW.numer KIK uczestnika” na numer 72051 (2 zł + VAT). Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku włącznie. W piątek wszyscy uczestnicy zmierzą się w drugim etapie konkursu „Kto pierwszy, ten, ten lepszy”. Wybrana w ten sposób trójka finalistów w przerwie meczu z Pogonią Szczecin zostanie zaproszona na murawę. Kibic, który przy wsparciu swojej drużyny odpowie na największą liczbę pytań na temat obecnych piłkarzy Widzewa rozpocznie tydzień od przejażdżki BMW serii 1.

Regulamin konkursu znajduje się na: http://www.widzew.pl/pl/pliki/Regulamin_konkursu_Wyjedz_z_Widzewa_BMW.pdf.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ks_d_-_mks_kluczbork_21_20100911_1923221505_160_80
ŁKS Łódź – Flota Świnoujście 1:5
Widzew Łódź – GKS Wikielec 3:0 (foto)
Łódź Łódź – Legia Warszawa 2:3 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*