W Pasażu Łódzkim startuje wyjątkowy, świąteczny konkurs. To idealna okazja na podzielenie się odrobiną świątecznej magii, a jednocześnie szansa na zdobycie karty podarunkowej do jednego ze sklepów galerii.

W ramach świątecznej akcji Pasaż Łódzki organizuje na swoim Facebooku konkurs, w którym nagrodami są karty podarunkowe o wysokości 100 złotych do wykorzystania w sklepach, znajdujących się na terenie Centrum. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy podzielić się na fanpage’u Pasażu fotografią swojego świątecznie ozdobionego pokoju, mieszkania czy domu. Na najbardziej kreatywne dekoracje, pokazujące atmosferę tych jedynych w swoim rodzaju Świąt czekają nagrody.  W tym szczególnym okresie karta podarunkowa to miły dodatek do prezentowych zakupów. Konkurs trwa od 13 do 26 grudnia, czasu jest bardzo dużo – niezależnie od tego, kiedy klienci zaczną ozdabiać swoje mieszkania, mają szansę na wzięcie udziału w akcji. Sklepy Pasażu pękają w szwach od wielu wyjątkowych świątecznych dekoracji, więc przy okazji warto pochwalić się swoimi grudniowymi przygotowaniami i zyskać szansę na zdobycie kolejnego prezentu.

„Świąteczne przygotowania to czas wielu pozytywnych emocji. Chcieliśmy zapewnić naszym klientom szansę na podzielenie się odrobiną zimowej magii z naszą społecznością i wyrazić naszą wdzięczność drobnymi upominkami.” – mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
odkryjktym
Odkryj Krym na nowo!
dnibulgarii
Dni Bułgarii w Łodzi
zdj
Latający dom kultury 2016 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*