Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, aktualnie panująca Miss Polonia 2019, łodzianka, Karolina Bielawska odwiedziła Fundację Dom w Łodzi. Były specjalne życzenia, przepyszny tort i mnóstwo upominków!
 
Ze względu na panującą epidemię koronawirusa w naszym kraju Najpiękniejsza Polka nie mogła osobiście spotkać się z podopiecznymi placówki. Królowa piękności przygotowała natomiast dla dzieci kilka niespodzianek, m.in. specjalne zadania do wykonania, prowadzące do królewskiego skarbu czyli paczek w postaci kosmetyków marki Ziaja i kolorowych maseczek od firmy Teofil. Aby dotrzeć do prezentów podopieczni Fundacji musieli wykonać i pokolorować własne korony z papieru i szarfy, a także zaśpiewać piosenkę. Dzieci otrzymały także wyjątkowy list z życzeniami od Miss i królewskie ciasto upieczone przez samą Karolinę Bielawską! – To wyjątkowy dzień dla dzieci. Chciałabym, żeby wszystkie czuły się szczęśliwe i kochane. Dlatego staram się pomagać i po to jest też akcja „Korona z głowy” – mówi Karolina Bielawska. 
 
Wizyta Miss Polonia w Fundacji Dom w Łodzi jest kolejną odsłoną akcji #KORONAZGŁOWY zainicjowaną przez organizatorów konkursu, łódzką agencję IGO-ART. Inicjatywę, która w czasie epidemii pomogła już 10 instytucjom z 5 miast wspierają laureatki konkursu Miss Polonia m.in. Karolina Bielawska (2019), Milena Sadowska (2018) i Barbara Tatara (2007). 
 
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
17_Ada_Wojciechowska_C
Wybieramy osiemnastą finalistkę Miss Polonia – zagłosuj na Adę Wojciechowską z Łodzi
_U0A1782
Finał Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016
_MG_8290
Finał The Look Of The Year 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*