20 czerwca na Stawach Stefańskiego w Łodzi odbędzie się bieg charytatywny. Dystans to 5 km. Zebrana kwota zostanie przekazana na budowę Wyjątkowego Domu – przyjaznej przestrzeni dla osób chorujących psychicznie. Zapisy na bieg pod linkiem: https://time4s.pl/wyjatkowy-dom—daj-pan-cegle#zapisy Serdecznie zachęcamy do udziału, bo cel jest naprawdę wyjątkowy!

Dystans biegu to 5 kilometrów. Można biec z psem, maszerować (również z kijkami nordic walking), uprawiać slow jogging lub jechać na wózku inwalidzkim – każda forma aktywności będzie mile widziana. Zachęcamy do startu w strojach „służbowych” (np. strażacy w mundurach, duchowni w sutannach, politycy w krawatach. Nagrodą za najlepsze wyniki w cyklu 3 biegów będzie honorowa statuetka „Budowniczy Wyjątkowego Domu” oraz nagrody rzeczowe. Po każdym z biegów każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal wykonany przez osoby z niepełnosprawnościami. Ponadto wyróżnienie otrzymają najliczniejsza drużyna i najszybsza drużyna.

W trakcie imprezy mogą pobiec także dzieci (dystans 250m oraz 500m). Po skończonym biegu będą mogły wziąć udział w wielu atrakcjach na rodzinnym pikniku.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
17. Bieg ulicą Piotrkowską Rossman Run
Bieg Tropem Wilczym 2019 (foto)
Łódzka Piątka: bieg z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*