NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Złośnik, Suchy Pion, Nation of Wild

24 maja 2019 | 20:00 - 23:30

Złośnik – punkowe trio z miasta rozpusty i biznesu – Ciechocinka. Określana mianem najlepszego (złośliwcy dodają, że jedynego) zespołu punkowego w mieście. Surowe brzmienie i melorecytokrzyczany wokal tworzą charakter kapeli. Tekstowo obrywa się wszystkim. Od naczelnego Prezesa RP przez Amerykanów i ich styl wprowadzania demokracji po kastę wożącą się zamszowymi mercedesami. Pierwsza płyta kapeli o nazwie Rozjuszony Bażant została wydana w październiku 2018 roku https://www.youtube.com/watch?v=0wsT7FpXhkI

Suchy Pion – Najgłośniejszy zespół w mieście! Zapytasz pewnie: “W którym?”. W tym, w którym właśnie gramy! Gramy muzykę ciężką i twardą. Nie boimy się trudnych tematów… ale tych łatwych też nie. Inspiracje czerpiemy zewsząd – staroszkolnego rock’n’rolla, brudnego metalu, nowoczesnych mieszanek gatunków i oldschoolowych mieszanek gatunków alkoholi.To my – Suchy Pion. Zaczynamy nowy front, niekoniecznie ten lepszy. Wiem że gramy jak oni i śpiewamy jak on… nie mówisz nam tego pierwszy.
Daj mi parę chwil, zarażę Cię tym.

Nation of Wild – Dawka dzikiej muzy, przywodząca na myśl słoneczne plaże Ameryki, na których po zażyciu różnych specyfików wypoczywał Jim Morrison czy Jimmy Hendrix. Młoda kapela z frontmanem o niebywałej charyzmie i barwie głosu.

Wstęp 10zł

Szczegóły

Data:
24 maja 2019
Godzina:
20:00 - 23:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

The Rollin’ Barrel
Wólczańska 40/42
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*