NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Jacek Beszczyński i Łukasz Nowak

18 września | 19:00 - 22:30

Niepowtarzalny wieczór z muzyką bardów w wykonaniu Jacka Beszczyńskiego (Toruń) i Łukasza Nowaka (Łódź). Usłyszymy najpopularniejsze pieśni bardów XX wieków oraz autorskie kompozycje obu Panów.
Jacek Beszczyński to znany toruński piosenkarz, kompozytor i poeta, tłumacz tekstów z j. angielskiego, j. francuskiego i j. rosyjskiego, dziennikarz, pedagog, działacz społeczny, twórca festiwalu wolontariuszy “Anielskie spotkania w Toruniu”. Współzałożyciel Studenckiego Teatru Bajki i Baśni “Maja” przy Instytucie Pedagogiki UMK w Toruniu. Jest autorem ponad 300 piosenek. Od 1980 roku zagrał ponad 3000 koncertów w kraju, we Francji, Litwie, Łotwie, Niemczech, Czechach i Słowacji. Wydał kilka książek dla dzieci, nagrał też kilka płyt – m. in. „Leć kolędo w świat”, „Wszędzie brzmi kolęda”, „Piękno w Tobie jest”.
Łukasz Nowak to autor tekstów, założyciel zespołu Caryna, z którym nagrał dwie płyty, twórca i współtwórca programów muzycznych: „Podróże z balladą”, „Słowiańska dusza”, „Pieśni naszych czasów”. Koncertował wielokrotnie za granicą. Bywa konferansjerem, podróżnikiem i kinomanem. Wielbiciel musztardy.
wstęp 30 zł
rezerwacje pod nr tel. 609 152 420

Szczegóły

Data:
18 września
Godzina:
19:00 - 22:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Keja Pub
Kopernika 46
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*