NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Yogo Jankowska

25 listopada | 20:00 - 22:00

Yogo Jankowska (Agnieszka Jankowska).
Łódzka wokalistka i songwriterka. Swoje pierwsze muzyczne kroki w muzyce stawiała w repertuarze z gatunku poezji śpiewanej czego ukoronowaniem był XIX Finał Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku. Posiada także doświadczenie teatralno-musicalowe, na poczet którego zaliczają się liczne koncerty oraz rola Friedy w musicalu “Mistrz i Małgorzata”.
W roku 2011 rozpoczęła karierę solową oraz pracę nad autorskim materiałem. W swojej muzyce łączy muzykę świata z szeroko rozumianym popem. Poprzez swoje utwory opowiada o pewnych emocjach, obrazach oraz historiach. Jej pierwszy singiel “Harpy” zapewnił jej tytuł Zespołu Tygodnia w konkursie Skoda Auto Muzyka oraz miejsce w finale. W 2017 roku teledysk do piosenki „So Close” zdobył uznanie oraz Grand Prix na Paris Short Film Festival. W 2018 Wydała swoją debiutancką płytę „Genuine”, nad która pracowała z muzykami z Brazylii oraz Angoli.
Obecnie kończy produkcję kolejnego LP „Enta” (po arabsku „Ty”), na którym znajdą się brzmienia inspirowane muzyką Afro, latynoską oraz brazylijską. Oba albumy są efektem współpracy z producentem muzycznym Maciejem Stanieckim oraz muzykiem i trenerem wokalnym, Wagnerem Barbosą. W 2019 roku zagrała koncert w Studio Henryka Debicha w Łodzi, który był również transmitowany na antenie Radia Łódź.
Zespół:
Yogo Jankowska – wokal, klawisze
Anna Korpecka – wokal
Piotr Grzelak – gitara
Maciek Matuszewski – gitara basowa
Bartek Stępień – perkusja, perkusjonalia
ZAPRASZAMY
Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
25 listopada
Godzina:
20:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Obiecana Cafe (Ogrody Geyera)
Piotrkowska 295
Łódź, łódzkie Poland
+ Google Map