NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielka zbiórka z Moto Mikołajami

29 listopada 2019 - 30 listopada 2019

Wielka zbiórka z Moto Mikołajami w Porcie Łódź
W najbliższy piątek i sobotę (29 i 30 listopada) Port Łódź odwiedzą Moto Mikołaje, którzy kwestować będą na rzecz dzieci z łódzkich domów dziecka nr 2, 3, 6 i 15. Zbiórka na prezenty świąteczne dla maluchów połączona będzie z wystawą motocykli.
Podczas Gwiazdki najmłodsi z wytęsknieniem czekają na Mikołaja, który pozostawi dla niego upominek pod choinką. Radość dziecka z prezentu znalezionego pod świątecznym drzewkiem trudno opisać słowami! A każdy maluch, bez wyjątku i w takim samym stopniu zasługuje na uśmiech i upominek od Świętego Mikołaja. Dlatego w najbliższy piątek i sobotę 29 i 30 listopada w godzinach 10:00-21:00 spotykamy się w Porcie Łódź by zebrać fundusze na prezenty świąteczne dla podopiecznych z łódzkich domów dziecka nr 2,3,6 i 15.
Przez dwa dni w Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) na rzecz dzieci kwestować będą Moto Mikołaje – grupa motocyklistów, którzy w okresie przedświątecznym organizują w różnych miastach Polski charytatywne zbiórki dla najmłodszych pozostających w domach dziecka. Przyłączamy się do tej szlachetnej inicjatywy i serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zbiórce! Moto Mikołaje odwdzięczą się wspólnymi zdjęciami i wystawą motocykli. Te wspaniałe maszyny będzie można zobaczyć w Atrium, obok sklepu IKEA oraz przy sklepie Media Markt. Niech magia Świąt zawita w tym roku do każdego dziecięcego serduszka! Dzięki Wam będzie to możliwe!

Szczegóły

Start:
29 listopada 2019
Koniec:
30 listopada 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Port Łódź
Pabianicka 245
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.portlodz.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*