NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielka Szama na Arenie

5 września 2020 - 6 września 2020

Wielka Szama na Arenie, czyli największy zlot foodtruckowy w Łodzi!

Co: Wielka Szama w Łodzi

Kiedy: 5-6 września2020

O której: sobota 12-21, niedziela 12-20

Gdzie: parking przed Atlas Areną

Po wyjątkowo długim oczekiwaniu w domu, chce się wyjść na świeże powietrze, pobawić i zjeść coś dobrego pod chmurką. Idealna okazja do zrealizowania wszystkich tych pragnień nadejdzie już w pierwszy weekend września w Łodzi: to czas Wielkiej Szamy!

Wielka Szama to największy zlot foodtruckowy w Łodzi! Wydarzenie co roku gromadzi najlepsze mobilne restauracje z całej Polski i nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Na terenie przy Atlas Arenie przez cały weekend 5 i 6 września urzędować będzie 30 food trucków serwujących swoje popisowe dania. To największy tego typu food court w województwie!

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących kąsków kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Wielka Szama to z każdą nową edycją coraz więcej imprez towarzyszących samemu „szamaniu”. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na bajkowych dmuchańcach i nauczyć się puszczać wielkie bańki mydlane. Zapowiada się przednia zabawa!

Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w biciu rekordu w jedzeniu burgera na czas.

Podczas Wielkiej Szamy wielką uwagę przywiązujemy do ekologii. Nie zdziwcie się, gdy niektóre food trucki obecne na zlocie nie zaserwują Wam jedzenia w plastiku, tylko w ekologicznych opakowaniach.

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Jak widać podczas tegorocznej Wielkiej Szamy będzie się działo i to sporo! Zapraszamy 5 i 6 września na teren przy Atlas Arenie. Widzimy się w sobotę od godziny 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Szczegóły

Start:
5 września 2020
Koniec:
6 września 2020
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Atlas Arena
Bandurskiego 7
Łódź, łódzkie 94-020 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.makis.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*