NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Antycellulitowy masaż bańką chińską – warsztat

31 października 2020 | 15:00 - 18:00

Zapraszam Panie na warsztat poświęcony fantastycznemu, prostemu i niezwykle skutecznemu masażowi kosmetycznemu, jakim jest masaż bańką chińską. To metoda, do której efektów zaliczamy:
* redukcję cellulitu
* oczyszczanie, odżywianie, wygładzanie i ujędrnianie skóry
* poprawę jędrności tkanek w danym obszarze
* poprawę krążenia, metabolizmu, oczyszczania z toksyn masowanego obszaru
* wspomaganie drenażu płynów ustrojowych w danym obszarze.
W czasie naszego warsztatu przeprowadzimy na sobie nawzajem poprawny, bezpieczny masaż antycellulitowy bańką chińską, składający się z kilku etapów. Będzie to masaż z użyciem olejku, wymagający częściowego odsłonięcia obszaru ud i pośladków, a dla chętnych – także brzucha lub ramion, czy pleców.
Wykonanie masażu bańką zgodnie z regułami sztuki gwarantuje, że po zabiegu nie pozostają na ciele siniaki, krwiaki, rozciągnięcia rozstępów ani inne uszkodzenia tkanek.
Do masażu antycellulitowego włączymy także masaż izometryczny, wpływający na zwiększenie masy mięśniowej, a zatem również pomagający w poprawie sylwetki.
Wypróbujemy najlepsze sposoby przeniesienia tych umiejętności na automasaż, po to, by Panie uczestniczące w warsztacie systematycznie mogły stosować ten zabieg we własnym domu.
Omówimy także ogólne zasady działania masażu próżniowego i poprzez kilka praktycznych przykładów przybliżymy sobie jego wykorzystanie w sporcie oraz w terapii.
Udział w warsztacie nie jest wskazany dla pań, które:
– cierpią na choroby układu limfatycznego,
– cierpią na choroby zatorowe lub niewydolność układu krążenia,
– mają stwierdzoną kruchość naczyń krwionośnych, tendencję do siniaków lub krwiaków,
– w obszarze, na którym będziemy praktykować, czyli obszarze ud i pośladków mają żylaki, intensywnie występujące pajączki, rany, choroby skóry, duże obrzęki,
– leczą się onkologicznie.
Warsztat prowadzi Karolina Ruta Adamczyk – z zawodu, wykształcenia i powołania masażystka oraz nauczycielka masażu, właściciel firmy Dobrostan – masaże terapeutyczne.
Kontakt, zapisy, informacje: Karolina – 508138749. Opłata za udział w warsztacie wynosi 110 zł od osoby, możliwe jest – po wcześniejszym zamówieniu – zakupienie do celów masażu 1 sztuki bańki próżniowej w cenie 10 zł. Obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez wpłatę zaliczki.

Szczegóły

Data:
31 października 2020
Czas:
15:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stowarzyszenie Kamienica 56
Sienkiewicza 61a lok. 24U
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*