Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Trening relaksacyjny

Październik 10 | 18:45 - 19:30

Zapraszamy serdecznie na treningi relaksacyjne, które odbywają się się w siedzibie Stowarzyszenia Kamienica 56 (wejście od pasażu Schillera, drzwi obok restauracji Lokal) regularnie, co drugi czwartek, o godzinie 18.45
Przyjść może każdy, kto czuje potrzebę relaksu, wyciszenia, nabrania dystansu po całym dniu pracy lub zwyczajnie chce zadbać o siebie w walce ze stresem 🙂
Trening relaksacyjny służy głębokiemu odprężeniu ciała i umysłu; wykorzystuje np. wizualizację, oddech, sugestywne rozluźnianie mięśni czy skanowanie ciała, jako techniki prowadzące do stanu pożądanego, błogiego relaksu i wyciszenia.
Trening wykonywany regularnie: zwiększa odporność na stres, rozwija kreatywność i harmonię w codziennych działaniach, służy lepszemu poznaniu swojego ciała i reakcji w nim zachodzących.
Na zajęcia zabierz ze sobą karimatę lub koc oraz ewentualnie małą poduszkę, jeśli chcesz. Wszystkie zajęcia odbywają się na leżąco, z muzyką relaksacyjną w tle.
Spotkanie rozpoczyna się od filiżanki ciepłej herbaty z melisy (i nie tylko) lub szklanki wody, chwilą osadzenia się w „tu i teraz”. Sam trening trwa około 45 minut.
Koszt: 50 zł (płatne na miejscu u prowadzącej zajęcia)
Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Wejście w trakcie trwania zajęć może rozproszyć grupę 😉
Zapraszamy! ❤

Szczegóły

Data:
Październik 10
Czas:
18:45 - 19:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stowarzyszenie Kamienica 56
Sienkiewicza 61a lok. 24U
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map