NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór z muzyką na żywo: The Violin Stream Duo

19 października 2018 | 20:00 - 22:00

Zapraszamy na kolację z muzyką na żywo w restauracji Stare Kino w sercu Łodzi.

Rezerwacja stolików:
Manager Restauracji – Barbara Łukomska
e-mail: gastronomia@cinemahotel.pl
tel. +48 733 77 33 25

The Violin Stream Duo
Duet skrzypcowy The Violin Stream Duo tworzą absolwentki wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Magdalena Błaszczyk i Marzena Mich. Skrzypaczki kształciły się pod okiem wybitnych polskich i zagranicznych mistrzów – między innymi Konstantego Andrzeja Kulki, Yaira Klessa, Agaty Szymczewskiej. Występowały podczas licznych koncertów solowych, kameralnych i orkiestrowych, w kraju
i zagranicą. W 2015 roku ścieżki muzyczne dwóch skrzypaczek połączyły się celem promowania muzyki tangowej, z biegiem czasu repertuar poszerzony został o utwory muzyki klasycznej, filmowej, rozrywkowej.

Stare Kino by Antoine Lopez
Restauracja znajduje się w sercu filmowej Łodzi przy Piotrkowskiej 120. Działa od 2 lat i ma na swoim koncie m.in. nagrodę za Najlepszy Deser podczas Festiwalu Czekolady i Najlepszą Atmosferę podczas festiwalu Restaurant Week. Jest to miejsce zróżnicowane względem koncepcji oraz stylów. Główna sala restauracyjna „Galeria” z otwartą kuchnią ma styl paryskiej braserii z popularnym menu, dobrym winem i wieloma artystycznymi atrakcjami. Sama sala jest galerią, gdzie prezentujemy prace m.in. fotografów i malarzy. Aby umilić naszym gościom kolacyjne spotkania organizujemy wieczory z filmem, z muzyką na żywo oraz pokazami aktorskimi. Sala „Kameralna”, która na co dzień jest galerią plakatu filmowego z dziełami m.in. Andrzeja Pągowskiego to idealne miejsce na niewielkie przyjęcia w cichym i klimatycznym wnętrzu. Tu cyklicznie odbywają się kolacje degustacyjne autorskiej kuchni Szefa Antoine Lopeza.

https://www.cinemahotel.pl/restauracja

Szczegóły

Data:
19 października 2018
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stare Kino Old Cinema
Piotrkowska 120
Łódź, Polska Polska
+ Google Map