NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Podróże ze smakiem, czyli jak przyprawy zmieniają świat | Jędrzej Majka

17 marca | 18:00 - 19:00

Poszukiwanie nieznanych smaków w nowym miejscu to najbardziej fascynujące zajęcie podczas podróży. A historia przypraw to historia pełna zwrotów akcji i intryg, z wielkimi pieniędzmi w tle. Podróżnicy porzucali swoje dotychczasowe życie i zwabieni zapachem przypraw, sławy i fortuny ruszali w świat.
Która przyprawa jest najstarsza a która najdroższa? Dlaczego wanilia przez dziesięciolecia nie owocowała poza Meksykiem? Jak w ciągu wieków podrabiano przyprawy i co groziło za ten czyn?
Jędrzej Majka jest autorem książek podróżniczych, przewodników i albumów fotograficznych. O zmieniającym się świecie i podróżowaniu opowiada w programach telewizyjnych i radiowych oraz podczas spotkań w bibliotekach i ośrodkach kultury.
Jako ekspert podróżnik-kulinarny występuję w programie „Pytanie na Śniadanie” a od października 2021 r. prowadzi program „Na tropie przypraw”.
www.jedrzejmajka.pl
Instagram: jedrzejmajka.pl
Widzimy się w Centrum Kreatywności Fabryka 17 marca (czwartek) o godzinie 18:00. Będzie nam miło, jeśli wykupicie bilet na spotkanie przez stronę Evenea.

Szczegóły

Data:
17 marca
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Centrum Kreatywności Fabryka
Tymienieckiego 22g
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
1 Komentarz
  • Przemek
    31 stycznia 2022 at 17:10

    Bilety są dostępne za darmo na stronie http://www.evenea.pl. wystarczy rejestracja uczestnika. Nie ma potrzeby kupowania za złotówki.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*