NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Weź zielone do domu

7 października 2019 | 10:00 - 17:00

AKCJA „WEŹ ZIELONE DO DOMU” W TULIPANIE

Od 7 do 19 października w Centrum Handlowym Tulipan za zakupy będą rozdawane oczyszczające powietrze kwiaty doniczkowe.

”Weź zielone do domu” to kolejna akcja Tulipana, w której za zakupy można otrzymać prezent. Tym razem będą to skrzydłokwiaty – jedne z najbardziej skutecznych filtrów powietrza. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy dokonać zakupu za minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie dwa paragony; do każdego rachunku z Auchan należy dołączyć paragon o wartości minimum 50 złotych z innego sklepu), okazać je w Punkcie Obsługi Akcji i odebrać skrzydłokwiat – roślinę o nieocenionych właściwościach.

To właśnie te rośliny doniczkowe filtrują powietrze z lotnych toksyn, takich jak benzen, formaldehyd, aceton czy trójchloroetylen wydzielany przez monitor komputera i telewizor. Co więcej, skrzydłokwiaty również skutecznie neutralizują zarodki pleśni i nawilżają powietrze, a sezon grzewczy właśnie się zaczyna. W miesiącach jesiennych i zimowych stężenie trujących substancji w powietrzu będzie się zwiększać, zatem obecność roślin w mieszkaniu staje się koniecznością.

„Skrzydłokwiaty nie tylko pięknie zdobią wnętrza naszego domu – pomagają również w walce ze smogiem. Chcemy się do tego przyczynić, rozdając kwiaty za zakupy” – zachęca do udziału w akcji Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Promocja trwa do wyczerpania asortymentu – liczba kwiatów jest ograniczona, a w akcji można wziąć udział tylko raz. Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji w Centrum Handlowym Tulipan.

Więcej informacji o akcji „Weź zielone do domu” oraz porady, jak dbać o skrzydłokwiaty na www.chtulipan.pl

Szczegóły

Data:
7 października 2019
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Centrum Handlowe Tulipan
Al. Piłsudskiego 94
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.chtulipan.pl