NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy „SynestezJa – słyszenie kolorów, widzenie dźwięków” Martyny Łuszczyńskiej

26 stycznia | 19:00 - 21:00

Jeśli jesteś fanem współczesnej sztuki oraz uzależniłeś się od niezwykłych emocji – przeżyć artystycznych, które potrafi ona wywołać to koniecznie musisz odwiedzić nasz wernisaż.
Już 26.01.2023 o 19.00, w murach Starej Drukarni odbędzie się niezwykły wernisaż oraz autorski pokaz performatywny, wyjątkowej artystki Martyny Łuszczyńskiej.
Biogram artystki:
Martyna Łuszczyńska jest młodą, łódzką artystką związaną z malarstwem olejnym, a także drukiem na tkaninie, papierem ręcznie czerpanym oraz działalnością w zakresie arteterapii. W 2022 roku ukończyła studia magisterskie na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego na Wydziale Sztuk Projektowych na Kierunku Tkanina i Stylizacja Wnętrz.
Martyna o wystawie:
Obrazy wykonane są w technice malarstwa olejnego z użyciem eksperymentalnych materiałów. Rytm w moich pracach ma wiele znaczeń. Wykorzystuję charakter powtarzalności względnie podobnych elementów, który wprowadzić ma harmonię ekspresyjnych działań. Rytmiczna kompozycja rozwijana jest w każdej pracy. Przedstawionym motywem malarskim jest synteza struktur natury. Obrazy olejne opowiadają także o wewnętrznym, biologicznym rytmie każdego z nas oraz świata, w którym żyjemy. Wielowątkowość prac zbudowana została przez organizację płaszczyzny używając zróżnicowanych form. Prace abstrakcyjne mają wzbudzać emocje, wprowadzać w rozmaite nastroje i stany emocjonalne. Jest to indywidualne i osobiste Przeżycie artystyczne.
Performerzy:
Martyna Łuszczyńska
Agnieszka Nowicka
Justyna Markowiak
Kamila Zalewska
Maciej Zalewski
Martyna Łuszczyńska
Wojciech Pęczek
ZAPRASZAMY!

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Stara Drukarnia
Gdańska 130
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map