NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy fotograficznej Gyöngyösiné Ónodi Gyöngyi i Gyöngyösi Sándor pt. „Podwodny sen”

18 czerwca 2019 | 17:30 - 19:00

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Gyöngyösiné Ónodi Gyöngyi i Gyöngyösi Sándor (Węgry) pt. „Podwodny sen” który odbędzie się 18. 06. 2019 r. (wtorek), godz. 17.30 w Małej Galerii ŁTF na Eksocu – Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 37.

Wystawa będzie czynna do 15.09.2019 r.

Sándor Gyöngyösi i jego żona Gyöngyi należą do szczęśliwców, którzy spełniają swoje sny. Sny o świecie który kryje się w głębinach wodnych – bajkowe kolory, rośliny, zwierzęta, przedziwne kształty, niepowtarzalna widoki i towarzyszące temu emocje. Oglądając ich fotografie mamy poczucie uczestniczenia w tajemniczym misterium z pogranicza jawy i snu.

Sándor i Gyöngyi mieszkają w miejscowości Fülöpjakab w pobliżu Kiskunfélegyháza w sercu Wielkiej Niziny Węgierskiej, prowadząc rodzinne przedsiębiorstwo. Fotografia jest ich pasją, na którą mają coraz mniej czasu. Swoje umiejętności doskonalą w Kole Fotograficznym im. Hugó Wesel w Kiskunfélegyháza, którego są jednymi z założycieli.

Fotografie zostały wykonane w Morzu Czerwonym, Adriatyku, Oceanie Indyjskim i Pacyfiku. Sándor i Gyöngyi zapraszają nas do swojego „snu”.
dr Zbigniew Głuszczak

Szczegóły

Data:
18 czerwca 2019
Godzina:
17:30 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ
POW 3/5
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*