NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż | Ciało jest boskie | Sebastian Skowroński

17 lipca | 19:00 - 20:30

Sebastian Skowroński
Ciało jest Boskie
KIPISZ, ul. Piotrkowska 282

Wernisaż 17.07 | g. 19:00

Istota Czująca, łączy w sobie Ciało, Siłę oraz Najwyższego Kreatora. Jednak występuje jeszcze czwarty element materialnej układanki. Świadomość Całości Istnienia, w jakiej odnajduje się fizyczność ludzkiej istoty. Tak jak Ciało i Energia pochodzą z Materii, z tożsamej struktury przychodzi Twórca, który z ojcowskimi i matczynymi cechami, troszczy się o Ciało Człowieka. Dlatego, wychodząc ze stanu mentalnego podziału, dostrzega się jedynie Myśl i Jej Substancję, stanowiącą Jednostkowy, Intelektualny Konstrukt.

Frag. bloga artysty: www.sebastianskowronski.pl

KIPISZ – przestrzeń improwizacji osobistej – znajduje się na terenie Muzeum Włókiennictwa, wejście od strony Parku im. Wł. Reymonta.

Sebastian Skowroński
(ur. 1976, Łódź), ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (2011), gdzie obronił dyplom magisterski w Pracowni Technik Drzeworytniczych i Książki Artystycznej oraz wykonał aneks z malarstwa u prof. Andrzeja Mariana Bartczaka. W 2016 roku był nominowany do nagrody “The 4th Graphic Art Biennial of Szeklerland” w Rumunii.

Na co dzień, zawodowo realizuje się we własnej pracowni, w której tworzy prace plastyczne z zakresu grafiki warsztatowej, rysunku, malarstwa oraz fotografii. Również pisze; od 2013 roku interpretuje regularnie swoją twórczość na własnym blogu drzeworytnik.pl.

Ma za sobą indywidualną wystawę „Odbicie istnienia” w Galerii Pop’n’Art w Łodzi (2020). Ponadto uczestniczył w wystawach, m.in.: „Grafiteka 2019”, Okręg Warszawski ZPAP; także „Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców”, Galeria ASP oraz Muzeum Miasta Łodzi (2017); „16.Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki”, Galeria Willa, Łódź (2017); „Sztuka Teraz”, Muzeum Narodowe, Kraków (2016); „I.Międzynarodowe Biennale Grafiki”, Fabryka Sztuki, Łódź (2016); „9.Międzynarodowe Biennale Miniatury”, OPK Gaude Mater, Częstochowa (2016); „4.wystawa grafiki członków SMTG w Krakowie”, MCSG, Kraków (2015); „8.Międzynarodowe Biennale Miniatury”, OPK Gaude Mater, Częstochowa (2014) oraz Galerie Brotzinger Art, Pforzheim, Niemcy i Centrum Polskie w Brukseli, Belgia (2015); „15.Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki”, Galeria Willa, Łódź (2014); „2 wystawa grafiki członków Stowarzyszenia Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie”, MCSG, Kraków (2013).

Szczegóły

Data:
17 lipca
Czas:
19:00 - 20:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

KIPISZ
Piotrkowska 282
Łódź, łódzkie
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*