Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

UWOLNIJ ODDECH. Warsztat Oddechowy w Łodzi

25 stycznia 2020 | 10:00 - 18:00

Nasz oddech wpływa na naszą energię życiową. Im swobodniej oddychamy, tym łatwiej energia w nas przepływa. Więcej w nas emocji, pasji życia i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi.

Czasem jednak zdarza się nam tę energię w sobie przydusić. Schować się. Żeby mniej czuć, żeby nie bolało. Żeby czegoś nie ujawnić, nie wyrazić, nie pokazać. W takich przypadkach automatycznie spłycamy oddech. To naturalna, odruchowa reakcja układu nerwowego. Pierwotna strategia na poradzenie sobie, wytrzymanie, przeczekanie.

Bywa, że ta strategia staje się codziennością. Napięcie z czasem się utrwala, mięśnie oddechowe stają się coraz bardziej sztywne, nasz oddech stopniowo robi się coraz płytszy, a nasza energia życiowa ulega stłumieniu. Mamy coraz mniej pasji, coraz mniej iskry w oku, coraz mniej nam zależy. Pogrążamy się w niemrawości i marazmie.

W świadomej pracy z oddechem odwracamy ten schemat. Pracujemy z wzorcami oddechowymi i z ukrytymi pod spodem wzorcami przeżywania rzeczywistości. Stopniowo, łagodnie otwieramy oddech i pozwalamy naszej energii swobodniej przepływać, uwalniając zamrożone i zablokowane emocje. Otwieramy się i pozwalamy sobie coraz pełniej odczuwać. Zarówno ból, jak i przyjemność. Zarówno złość, jak i miłość. Zarówno smutek, jak i radość. W ten sposób odzyskujemy siebie, swój pełny oddech i swoją płomienną energię. Swoją wolność, pasję i energię życiową.

================================
Zapraszam na warsztat oddechowy, w czasie którego:
✔️ Dotkniemy naszych wzorców oddechowych i tego, co się pod nimi kryje.
✔️ Doświadczymy, jak nasze stany emocjonalne wpływają na nasz oddech.
✔️ Nauczymy się używać oddechu do poznawania stanu wewnętrznego. Łagodnie spojrzymy w nasz wewnętrzny krajobraz, zanurzając się w odczuwanie swojego ciała i emocji.
✔️ Będziemy stopniowo poszerzać i uwalniać oddech. Wpuścić go miękko do swojego ciała i do swojego serca. Pozwolić mu płynąć przez nas coraz szerzej i swobodniej.
✔️ Będziemy rozluźniać napięcia, uwalniać stres i odkrywać emocje.
✔️ Będziemy wzmacniać pewność siebie, uruchamiać przepływ energii życiowej, kontaktować się ze swoją mocą.
✔️ Na koniec doświadczymy transformującej mocy oddechu w łagodnej sesji oddechowej BREATHFLOW. Pozwolimy sobie zanurzyć się w głąb siebie i doświadczyć wewnętrznej integracji, przepływu życia i połączenia ze swoim najgłębszym rdzeniem. Puścimy to, co nam już niepotrzebne, wzmocnimy to, co nam służy. I weźmiemy sobie to w życie.

================================
⏰ DATA: 18 stycznia 2020 (sobota), 10:00-18:00
🏠 MIEJSCE: Kamienica 56, ul. Sienkiewicza 61a, ŁÓDŹ
💰 CENA: 220 PLN
📝 ZAPISY: konrad.kusnierzewski@gmail.com

Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 70 PLN (szczegóły w mailu)

================================
👦 KONRAD KUŚNIERZEWSKI
Mężczyzna. Ojciec dwóch dorastających synów. Inżynier, szkoleniowiec, trener. Człowiek poszukujący. Od zawsze pasjonuje go zgłębianie własnego potencjału i wspieranie ludzi w ich poszukiwaniach. Doświadczywszy wielu ścieżek rozwoju – chrześcijańskiej, szamańskiej, hawajskiej, tantrycznej, buddyjskiej – od kilku lat odnajduje i realizuje ich twórcze połączenie w świadomej pracy z ciałem i oddechem, skutecznej i głębokiej metody, która odmienia życie.

Trener Rozwoju Osobistego, ukończył Holistyczną Szkołę Trenerów. Dyplomowany Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego, ukończył 2.5-letni Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Od 3 lat prowadzi indywidualne sesje oddechowe w Warszawie, a także warsztaty oddechowo-rozwojowe w różnych miejscach Polski.

Szczegóły

Data:
25 stycznia 2020
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stowarzyszenie Twórców i Artystów Kamienica 56
Sienkiewicza 61a
Łodź, łódzkie Polska
+ Google Map