Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty Musicalowe

Czerwiec 23 | 10:00 - 18:00

Zapraszamy na warsztaty musicalowe z Ewą Spanowską.
Zajęcia obejmują: uczestnictwo bierne we wszystkich zajęciach, lekcje indywidualną (50 min) oraz zbiorową rozgrzewkę.
Koszt uczestnictwa to 130 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy przyjmujemy do 17.06.2019. Zgłoszenia można wysłać w wiadomości prywatnej na fb, mailem ( paczkacentrumartystyczne@gmail.com ) lub w Recepcji Paczki.
Obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 50 zł, pozostałe 80 zł płatne przed zajęciami.

Ewa Spanowska – aktorka musicalowa, solistka Teatru Muzycznego w Łodzi.

Od najmłodszych lat koncertowała i zdobywała nagrody na konkursach wokalnych. Swoją przygodę ze sceną rozpoczęła w wieku czterech lat występując w programie Od przedszkola do Opola, gdzie wygrała odcinek z Alicją Majewską.

W 2018 roku z wyróżnieniem ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi na wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie dr hab. Patrycji Krzeszowskiej-Kubit. Jest także absolwentką ZSM II st. im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, w klasie śpiewu solowego mgr Katarzyny Zając-Caban. Świetnie odnajduje się zarówno w repertuarze musicalowym, jak i operowym. Znana łódzkiej publiczności z musicalu Les Miserables C.M. Schönberga, w którym wcieliła się w postać Cosette. Obecnie przygotowuje się do premiery musicalu Miss Saigon C.M. Schönberga w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie zagra rolę Gigi.

Na swoim koncie ma także role w spektaklach operowych i operetkowych. Będąc jeszcze studentką zagrała w musicalu operowym Łódź Story W. Korcza, w operze komicznej Wesołe Kumoszki z Windsoru O. Nicolaia oraz Operze za trzy grosze B. Brechta.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 23
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

PACZKA Centrum Artystyczne
Zgierska 42
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map