NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wakacje z PR: Marketing&PR sportowy, Współpraca sportu i biznesu

7 sierpnia 2019 | 16:00 - 18:00

Centrum Kreatywności Fabryka, Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka oraz Agnieszka Burzyńska – Trener Public Relations zapraszają na drugie spotkanie z cyklu „Wakacje z PR”, które odbędzie się 7.08 (środa) o godz. 16.00, a będziemy mówić o:

„PR & MARKETING SPORTOWY – WSPÓŁPRACA SPORTU I BIZNESU”

PR & marketing sportowy to dyscyplina, porównując do Zachodu, dość młoda w Polsce. Dlaczego wśród firm rośnie popularność na sponsoring sportowy? Jest to świetna ekspozycja marki i wiąże się również z pozytywnymi emocjami. Wyzwaniem jest skuteczność współpracy pomiędzy sportem a biznesem. W obecnych czasach nie wystarczą już klasyczne oferty sponsorskie, typowe eventy okołomeczowe czy klasyczny PR. Sport konkuruje także z innymi formami rozrywki dlatego PR & marketing sportowy musi być innowacyjny. Czy wiecie, dlaczego w marketingu sportowym media społecznościowe znajdują się na pozycji defensywnego pomocnika? Jak szukać połączeń między określoną branżą w biznesie a dyscypliną sportową? Dlaczego budowanie rozpoznawalności marki przez sponsoring przynosi lepsze efekty niż inne działania marketingowe? Na te i inne pytania usłyszycie odpowiedź podczas najbliższego spotkania!

PRELEGENCI:

🏐 Tomasz Koprowski, PGE Skra Bełchatów- od sześciu lat dyrektor marketingu Klubu Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. Prelegent konferencji i wykładów dotyczących sportu, biznesu i marketingu. Współzałożyciel grupy na FB „Marketing sportu i media sportowe”, która liczy obecnie ponad 5000 użytkowników. Absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył studia podyplomowe w SGH w Warszawie na kierunku marketing sportu.
Jak podaje jedna z firm monitorujących rynek, PGE Skra Bełchatów jest najbardziej medialnym klubem w PlusLidze.

🎯 Łukasz Kardynał, właściciel firmy informatycznej ERP Serwis, trzeciej do co wielkości wśród partnerów Comarch w Polsce. ERP Serwis specjalizuje się we wdrożeniach programów Comarch ERP XL i Optima. W roku 2017 zdobyła tytuł Partnera Roku w kategorii „Zaawansowane wdrożenie Comarch BI” oraz wyróżnienie w kategorii „Najskuteczniejsza kampania marketingowa”, w szczególności za współpracę z PGE Skrą Bełchatów. W roku 2018 ERP Serwis zdobyła wyróżnienie w kategorii wdrożeń Comarch Mobile.

🏀 Szymon Nowak, Szkoła Gortata – Łódź – całe życie związany ze sportem, początkowo jako zawodnik na boiskach siatkarskich, obecnie założyciel i prezes Stowarzyszenia Krótka Piłka. W latach 2011-2014 rzecznik prasowy oraz fundriser w Fundacji JiM. Swoją karierę zawodową kontynuuje w Szkole Marcina Gortata, odpowiadając za marketing sportowy szkoły. Współzałożyciel Szkół Gortata w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. W wolnych chwilach, prezenter pogody w TVP3 Łódź. Ceni sobie pracę z ludźmi i dla ludzi. Z wykształcenia pedagog, terapeuta i PRowiec. Pokaż mu firmę a przygotuje dla niej event lub akcję promocyjną w ciągu 5 cennych minut ☺

TERMIN:
środa, 7 sierpnia, godz. 16.00 – 18.00
Centrum Kreatywności Fabryka, ul. Tymienieckiego 22G, Łódź, aleja parkowa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

❤️ ❤️ ❤️ Wakacje z PR wymyśliły dla Was: Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka & Agnieszka Burzyńska – Trener Public Relations

🔆 🔆 🔆 Całość pomaga ogarnąć najbardziej kreatywne miejsce na mapie Łodzi: Centrum Kreatywności Fabryka.

🍀🍀🍀 Wspierają:
Promuje Łódzkie
Studio PRowokacja Agencja Public Relations
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania/University of Ecology and Management
By nunu
sklepbeznazwy.com.pl
The Barber Shop
PGE Skra Bełchatów
ERP Serwis
Szkoła Gortata – Łódź

🖍🖍🖍 Patronują medialnie:
Marketing w Praktyce
Newspoint
sprawny.marketing
Kreatywna.org
SportMarketing.pl
TuŁódź.pl
Meloradio

Wakacje z PR to cykl bezpłatnych spotkań o public relations i marketingu. To inicjatywa społeczna, której ideą jest przybliżenie dziedziny PR wszystkim, którzy na co dzień w swojej pracy zawodowej zajmują się promocją, marketingiem i social media. To jedyne miejsce w Łodzi gdzie w luźnej, przyjaznej atmosferze poznacie najlepsze kampanie public relations „od środka” oraz praktyków, którzy na co dzień w różnych branżach działają w obszarze szeroko pojętego Public Relations.

WIĘCEJ INFO O PROJEKCIE I KOLEJNYCH SPOTKANIACH ZNAJDZIECIE NA: www.wakacjezpr.pl

PRzybywajcie!

Host:
😄 Centrum Kreatywności Fabryka to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią – pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Pomysłodawczynie:
😄 Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka
Specjalista ds. PR i marketingu sportowego, wykładowca, trener. Prowadzi zajęcia z event marketingu oraz bezpieczeństwa i logistyki imprez masowych na WSEiZ w Warszawie. Jest autorką projektu “Wiślackie Pokolenia” wdrożonego w klubie piłkarskim Wisła Kraków SA. Działa pod własną marką: Sztyblety PR. Wcześniej doświadczenie zdobywała będąc kierownikiem ds. PR i kontaktów z mediami w Widzewie Łódź oraz pracując dla marek komercyjnych i samorządowych. Jest autorką eksperckich publikacji w zakresie kreatywności w mediach branżowych, w tym w “Marketingu w Praktyce”, z którym współpracuje jako trener z zakresu marketingu sportowego. Pisze doktorat z zakresu twórczości organizacyjnej. Absolwentka Uniwersytetów: Jagiellońskiego i Łódzkiego. Prywatnie jeździ konno, pasjonuje się piłką nożną, maluje pejzaże, zwiedza fortyfikacje. Należy do Sieci Obserwatorów Burz.

😄 Agnieszka Burzyńska – Trener Public Relations
Trener i strateg Public Relations , ekspert z zakresu media & influencer relations, przedsiębiorca. W branży marketingowej pracuje od ponad 18 lat. Jest autorką kilkudziesięciu kampanii PR z obszarów: IT, telecom, nowe technologie, startupy, FMCG, beauty & lifestyle opracowanych dla korporacji, firm średnich, małych i dla freelancerów. Pomaga firmom budować efektywną komunikację zewnętrzną, a managerom i właścicielom firm ich personal branding. Prowadzi agencję public relations studio PRowokacja.

Szczegóły

Data:
7 sierpnia 2019
Czas:
16:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Centrum Kreatywności Fabryka
Tymienieckiego 22g
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map