NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mapa marzeń

19 lipca | 11:00 - 13:00

Wakacje, choć tak różniące się od tych z poprzednich lat, sprawiają że z większą energią, mocą i częstotliwością zaczynamy myśleć o swoich marzeniach! I to jest bardzo dobre! 🙂 Trzeba w końcu przełamać ten impas! To świetny moment na twórcze planowanie przyszłości! I czas, kiedy księżyc jest w nowiu, bardzo temu sprzyja! Dlaczego? – Ponieważ to magiczny energetycznie moment przybywania energii, powiększania się tego, czego pragniemy wraz z tym, jak przybywa księżyca! To także dobry czas, by w pełni uświadomić sobie swoje największe i najnowsze pragnienia oraz odnaleźć energię na ich realizację! Zweryfikować co tak naprawdę jest dla nas ważne, a co już się zdezaktualizowało.
Dodatkowo praca w grupie, w atmosferze wsparcia, szacunku, zaufania i otwartości podniesie Twoją energię, dzięki czemu o wiele łatwiej będziesz mogła/mógł otworzyć się na wszystko to, co jest Twoim pragnieniem i wypracować swoją indywidualną mapę marzeń.
Czymże ona jest? To nic innego jak zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów, archetypów i emocji. Ty określasz czego chcesz, czego tak naprawdę pragnie Twoje serce, konkretyzujesz to i zostawiasz. Dzięki obrazom możesz wykorzystać swoją podświadomość, by Cię wspierała, by wyszukiwała połączeń, związków, okazji. A współdziałanie mózgu nieświadomego ze świadomym daje wspaniałe połączenie, dzięki któremu zaczynasz odczuwać flow! ♥
Mapa marzeń, zwana także „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. Jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałując na podświadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna! Rezultaty są często zaskakujące, oczywiście pozytywnie! 🙂
Natomiast dla naszego racjonalnego umysłu mapa marzeń przedstawia się często jako zabawa z obrazkami. Niech i tak będzie. 🙂 Ważne, że działa! Jeśli chcesz się przekonać, to przyjdź i stwórz swoją unikatową mapę marzeń! Zapraszamy!
Dlaczego warto:
– Podczas warsztatu zastanowisz się gdzie chcesz być w różnych sferach swojego życia w grudniu 2020 i później.
– Zajmiesz się niecodziennym planowaniem przyszłości.
– W przyjaznej atmosferze i przy dobrej zabawie, pobudzisz swoją kreatywność oraz twórczą ekspresję.
– Zastanowisz się, jak optymalnie planować życie w zgodzie ze sobą.
– Określisz swoje cele i poszukasz najlepszych sposobów ich realizacji.
– Skorzystasz z technik wizualizacji oraz linii czasu, by jak najefektywniej wykorzystać czas na zajęciach.
Jak będziemy to robić?
Technika jest właściwie dowolna – możesz rysować, malować, wycinać, wydzierać. Robić to, co sprawia Ci radość i tworzyć bez ograniczeń. My zapewniamy Ci wszystkie materiały, wprowadzenie oraz prowadzenie w trakcie aktu twórczego, ale też spokój i możliwość pracy indywidualnej.
Będziemy pracować metodami coachingowymi w oparciu o odważne pytania, metafory i obrazy. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.
Jestem głęboko przekonana o tym, że to spotkanie dać Ci zastrzyk pozytywnej energii oraz pomoże wejść w drugą połowę 2020 roku ze spokojem, odwagą, pewnością siebie oraz gotowym planem! 🙂
UWAGA!!!
Zabierz ze sobą swoje zdjęcie, gdzie jesteś radosna/y lub po prostu taka/i jaka/i chciałabyś/chciałbyś być w drugiej połowie 2020 r.

Zapraszamy bardzo serdecznie! 🙂

Kiedy: 19.07.2020., godz. 11:00-13:30
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, ul. Piotrkowska 3, domofon 18
Czas trwania: 2,5 h
Zapisy: szlifierniaszczescia@gmail.com,

Warsztaty


Cena: 69 zł
Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i zachowujemy wszelkie środki ostrożności!

Zapraszamy gorąco! 🙂

Szczegóły

Data:
19 lipca
Czas:
11:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map