Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rezonans szczęścia,czyli co łączy fizykę kwantową i emocje

Listopad 26 | 18:00 - 20:00

W związku z Waszymi prośbami i bardzo dużym zainteresowaniem, jakie wzbudzały do tej pory warsztaty poświęcone emocjom i fizyce kwantowej, zapraszamy po raz kolejny na Rezonans Szczęścia. 🙂
O emocjach można mówić bardzo dużo i na różne sposoby…
Daniel Goleman, amerykański psycholog, autor bestselleru “Inteligencja emocjonalna”, wyróżnia 6 podstawowych emocji, inni mówią nawet o tym, że jest ponad 600 różnych emocji. Są one oczywiście pochodne do tych podstawowych.
Tak, czy owak, odczuwamy je i są bardzo różne, a inteligencja emocjonalna jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna. Co w takim razie można zrobić, by zadbać o to, by w naszym życiu było jak najwięcej przyjemnych w przeżywaniu emocji, by być świadomym tego co robią nam emocje i po co w ogóle są? Czy można jakoś nimi zarządzać? Czy są naszymi sprzymierzeńcami czy raczej wrogami?
W dzisiejszych czasach jesteśmy dość mocno zabiegani i zestresowani, ale są takie dni, kiedy jesteśmy zrelaksowani, możemy dłużej pospać, być może wypić kawę w łóżku. Odczuwamy pewien stan błogości… 🙂 A gdyby tak zatrzymać ten stan na dłużej, przenieść na inne dni? Czy to możliwe? Przecież praca, dom, dzieci, tyle obowiązków… Potrafisz pewnie dbać o różne rzeczy, sprawy, ludzi… A czy zastanawiałaś/eś się nad tym, że warto też dbać o emocje? Możliwość zarządzania nimi, to coś, co pozwoli Ci żyć spokojniej, bardziej świadomie i po prostu szczęśliwie.
Jeśli chcesz się dowiedzieć:
– dlaczego inteligencja emocjonalna jest taka ważna,
– co robić, by spowodować przepływ przyjemnej energii,
– lub powstrzymać “nakręcanie się” nieprzyjemnymi emocjami,
– jak pokierować swoimi myślami, by nie płacić za pewne sytuacje zdenerwowaniem,
to zapraszam Cię na ten warsztat!
Dla kogo jest ten warsztat?
– Dla każdego kto chce mieć dowód na to, że nasze emocje można zmierzyć i opisać liczbami.
– Dla osób, które chcą nauczyć się zarządzać emocjami.
– Dla wszystkich, którzy chcą dbać o swoje szczęście.

Zapraszam bardzo serdecznie! 🙂

Kiedy: 26.11.19. (wtorek), godz. 18.00
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, ul. Piotrkowska 3, domofon 18
Czas trwania: 2,5 h
Zgłoszenia: szlifierniaszczescia@gmail.com lub Messenger lub tel: 501 637 332
Cena: 59 zł (w cenie kawa, herbata, ciastka) – przy wpłacie do 12.11.19, 69 zł – po tej dacie.
Rabaty: Przyjdź z koleżanką, a każda z Was zapłaci po 59 zł, bez względu na datę decyzji 🙂

Zapraszam bardzo serdecznie!
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o rezerwację miejsca poprzez wpłatę na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu – prosimy umieścić nazwę warsztatów.

Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia… w chwilach, momentach, w sobie…
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną. Jestem załóżycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, “Rezonans szczęścia”, “Na karuzeli życia”. Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. Współpracowałam z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019.
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam slow jogging, a także wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach.

Zapraszam gorąco! 🙂

Szczegóły

Data:
Listopad 26
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map