NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Empatyczne Spotkanie

19 lutego | 17:00 - 19:00

Zapraszamy na Spotkanie Grupy Ćwiczącej Empatię w dniu 19 lutego 2020 roku w NOWEJ lokalizacji: Stare Polesie / Miejsce Spotkań ul. Strzelców Kaniowskich 9, Łódź. Godzina: 17:00 – 19:00.

Podstawą naszych spotkań jest nauka empatycznego słuchania, a ich celem jest stworzenie przestrzeni, w której mówiący ma okazję spotkać się ze swoimi uczuciami i potrzebami.
Zajęcia opieramy na idei Porozumienia bez Przemocy (NVC), bazując na 4 krokach NVC: faktach, uczuciach, potrzebach i prośbach.
Podczas Spotkań Zacisza Empatii opowiadamy o tym, co jest dla nas ważne, co nas zajmuje, wszystko to w atmosferze pełnej szacunku i akceptacji. To przestrzeń do mówienia i słuchania, wolna od ocen, rad, porównań. Każda wypowiedziana opowieść zostanie przyjęta. Zarówno sytuacje związane z poruszającymi konfliktami, bólem i smutkiem, jak i wieści niosące radość, wdzięczność lub nadzieję.
Możesz wybrać czy chcesz opowiedzieć swoją historię, czy stwarzać przestrzeń do słuchania.

Przed przyjściem na spotkanie, zapraszamy do wysłuchania audycji o tym czym jest empatia w rozumieniu Porozumienia bez Przemocy i jak ją ćwiczyć: https://audycje.tokfm.pl/podcast/66953,Jak-mozna-cwiczyc-empatie?fbclid=IwAR1Qlo6PXq8WLVvyj1HVCMiwXWW4YsaEdYpNCLnmizDmkMU7dXDUwhI7W9s

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Dla kogo: Zapraszamy wszystkich Dorosłych, którzy pragną doświadczyć MOCY empatii w idei Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga.

Zapisy: poprzez e-mail: zaciszeempatii@gmail.com, messenger Zacisze Empatii. Prosimy o informację czy planujecie przyjść, najpóźniej 1 dzień przed planowanym wydarzeniem.

Cena: Spotkanie jest BEZPŁATNE, jeśli chcecie dołączyć do zrzutki na herbatę i ciastka, będzie taka możliwość podczas spotkania =)

Miejsce: Stare Polesie / Miejsce Spotkań, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 9, Łódź.

Data: 19 II 2020 r.
Godzina: 17:00 – 19:00. Przyjdźcie punktualnie.

Uwaga: ograniczona ilość miejsc.

Prowadzące:

Marta Broniarczyk – nauczycielka, trenerka, absolwentka studiów podyplomowych: Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga oraz studiów podyplomowych dla Trenerów pracujących w oparciu o tę metodę. Rozwijam umiejętności mediatora na rocznym Studium Mediacji prowadzonych metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC). Współtworzę Zacisze Empatii. Prywatnie jestem żoną oraz mamą 8- letniej Hani i 5- letniej Basi. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, dobre jedzenie i głęboką rozmowę.

Magdalena Kozłowska – trenerka, mediatorka w idei Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga i absolwentka studiów podyplomowych Collegium Civitas w tym zakresie. Uczestniczyłam w ponad 250 godzinach zajęć prowadzonych przez międzynarodowych certyfikowanych trenerów NVC, a także w warsztatach z zakresu Rodzicielstwa Bliskości. Z wykształcenia prawnik. Prowadzę warsztaty i indywidualne/grupowe spotkania empatyczne, współtworzę Zacisze Empatii. Ważne jest dla mnie budowanie relacji opartej na szacunku i zaufaniu. Prywatnie jestem żoną i mamą 4-letniej Zosi.

ZAPRASZAMY 🙂
– Magda i Marta

Szczegóły

Data:
19 lutego
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Stare Polesie / Miejsce Spotkań
28 Pułku Strzelców Kaniowskich 9
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/StarePolesieMiejsceSpotkan/