NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Urodziny Łodzi na Abramce!

30 lipca | 15:00 - 18:00

Urodziny Łodzi na Abramce!

30/07/2022, Godzina: 15:00 – 18:00
Z okazji 599 urodzin Łodzi, Fabryka Sztuki i Teatr CHOREA zapraszają wszystkich chętnych do spędzenia rodzinno-sąsiedzkiego popołudnia w Pasażu Abramowskiego! Urodziny Łodzi na Abramce – zaplanowane na sobotę, 30 lipca – zapowiadają się rodzinnie i twórczo. Trzygodzinne świętowanie rozpocznie się o godzinie 15.00.
data: 30 lipca 2022 (sobota)
godzina: 15:00-18:00
miejsce: Pasaż Abramowskiego w Łodzi
wstęp: wolny, bezpłatny

Na uczestników wydarzenia będą czekały różne aktywności i twórcze wyzwania – gra miejska, warsztaty druku na tkaninie, labirynt sensoryczny, a do tego kawa i lody.

Gra miejska na podstawie łódzkiej legendy „Jak to było z panną Piotrkowską, czyli narodziny łódzkiej Pietryny”, opracowana zostanie przez młodych uczestników warsztatów „Letnie warsztaty na Abramce”, które organizowane są w ramach Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki i poprzedzą sobotnie obchody urodzin miasta. Po raz kolejny na Abramce pojawi się również labirynt sensoryczny. Ci, którzy do niego wejdą, będą mogli na nowo odkrywać moc własnych zmysłów i przenieść się w inny wymiar odczuć i doznań. Oprócz zabawy i warsztatów, tego dnia na Abramce nie zabraknie też słodkiego poczęstunku.

Uwaga! Wszystkich uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

REGULAMIN WYDARZENIA „URODZINY ŁODZI NA ABRAMCE”
Data: 30.07.2022, godz. 15:00-18:00
Miejsce: Pasaż Abramowskiego w Łodzi

1. Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuki w Łodzi.
2. Wydarzenie odbywa się w dniu 30 lipca 2022, w godzinach 15:00-18:00.
3. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania wydarzenia będą przebywać na terenie pasażu Abramowskiego – między rozstawionymi namiotami – na którym przeprowadzane jest wydarzenie. Każda osoba przebywająca na tym terenie w czasie trwania wydarzenia obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego Regulaminu.
4. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa wydarzenia poprzez określenie zasad zachowania się osób obecnych podczas wydarzenia i korzystania przez nie z terenu, na którym przeprowadzane jest wydarzenie, a także urządzeń, znajdujących się na nim.
5. Organizator zapewnia uczestnikom imprezy bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się podczas imprezy. Wydarzenia mają charakter ogólnodostępny i otwarty.
6. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w wydarzeniu na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę.
7. Organizator udostępnia uczestnikom sprzęt, taki jak: stoły, krzesła, pufy, leżaki, poduszki, koce, maty, namioty, a także wszelkie materiały, przedmioty, narzędzia, rekwizyty i sprzęty niezbędne do przeprowadzenia warsztatów odbywających się podczas wydarzenia. Uczestnicy zobowiązują się do korzystania z wyżej wymienionego sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, nieniszczenia go, niewynoszenia poza teren wydarzenia i zwrotu na życzenie osób obsługujących wydarzenie.
8. Organizator może odmówić wstępu na teren wydarzenia każdej osobie zakłócającej ład i porządek publiczny, jak również będącej pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych.
9. W przypadku zakłócania ładu i porządku publicznego organizator wydarzenia może wezwać uczestnika wydarzenia do właściwego zachowania się, a w przypadku dalszego łamania zasad uczestnictwa w wydarzeniu, wezwać do opuszczenia przez niego terenu wydarzenia i zastosować wszelkie dostępne środki, celem wyegzekwowania powyższego żądania.
10. Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych organizatora, zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych i publikacjach oraz w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram). Uczestnik tym samym zrzeka się wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem Fabryki Sztuki w Łodzi, z tytułu wykorzystywania wizerunku na potrzeby określone w regulaminie.
11. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu.

W związku z zagrożeniem pandemicznym prosimy uczestników wydarzenia o przestrzeganie ważnych zasad:
– Zostańcie w domu, jeśli nie czujecie się zdrowo – macie katar, kaszel lub podwyższoną temperaturę.
– Często myjcie i dezynfekujcie ręce.

Organizator: Fabryka Sztuki w Łodzi
Współorganizatorzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urząd Miasta Łodzi, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Partner: Teatr CHOREA

Wydarzenie realizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki Łódź – Teatr.

Projekt „Przestrzenie Sztuki” jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Projekt „Przestrzenie Sztuki” dofinansowano ze środków budżetu państwa.

Projekt „Przestrzenie Sztuki” dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Szczegóły

Data:
30 lipca
Godzina:
15:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Pasaż Abramowskiego
Pasaż Abramowskiego
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*