NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Zatańczysz ze mną jeszcze raz” – KARNAWAŁ w KIJu

27 stycznia | 21:00 - 23:59

Hola amigos! 🥳🥳🥳
Mamy karnawał!!! A jak karnawał to oczywiście zabawa!!! 🎉
Już 27 stycznia KIJ zamieni się w gorące Rio – jeżeli szukasz najlepszej imprezy karnawałowej, to właśnie ją znalazłeś! Kolorowe stroje , cekiny, najlepsze hity z lat 80′ i WY! 🪩 Czy może być lepiej?
Uczyńmy ten wieczór wyjątkowym i tańczmy, jakby jutra miało nie być. 👯
Imprezę rozpoczniemy od rozgrzewkowego seta muzyczno-tanecznego, a później scena należy do WAS! ❤️ Koniecznie weź ze sobą swój instrument (o ile nie grasz na akordeonie 😏). Nie grasz na żadnym instrumencie? Nic nie szkodzi, mamy duży zapas mikrofonów i instrumentów tak zwanych „przeszkadzajkowych”. Jeśli jednak nie czujesz się gotowy, aby prezentować się na scenie, to nic nie szkodzi! Parkiet stoi dla Ciebie otworem i wyciąga w Twoją stronę swe ramiona! 🪩🪩🪩
Imprezę poprowadzi dla Was Sylwia Wysocka wraz z zespołem. 🎉🎉
Nie będzie to jednak zwykła impreza. Pojawiając się na niej, będziesz nie tylko świetnie się bawił, ale także wesprzesz szczytny cel 🥰. Dochód z biletów będzie częściowo przeznaczony na zbiórkę, o której więcej możecie przeczytać pod tym linkiem: pomagam.pl/7gp7ew
Tego wieczora zbieramy na auto dla świetnego chłopaka, jakim jest Filip ❤️! Więcej o nim i jego rodzinie przeczytacie w opisie zbiórki. Dzięki waszej zabawie, komuś może być w życiu lepiej! Czy to nie brzmi świetnie? Przybywajcie tłumnie!
Na ten wieczór szykujemy dla Was większy parkiet, dlatego przewidujemy dwa rodzaje biletów:
🎫 miejsce siedzące (bilet wstępu w cenie) – 30zł miejsce siedzące zapewnia miejsce przy stoliku, ale nie gwarantuje rezerwacji stolika, rezerwacja stolików minimum 4 osobowych. Liczba miejsc siedzących mocno ograniczona, jeśli chcesz mieć pewne miejsce siedzące prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości na naszym fun pagu.
🎫 bilet wstępu – 15zł
PS: Przy kasie biletowej będzie wystawiona puszka – jeśli masz możliwość i ochotę wspomóc zbiórkę trochę hojniej, nie krępuj się!

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Godzina:
21:00 - 23:59
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

KIJ – multitap bar
Jaracza 45
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia