NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

BARTAS SZYMONIAK

19 lutego | 19:00 - 20:00

19 lutego 2023 r. zagramy w Łodzi! Zapraszamy Was do niesamowicie klimatycznego miejsca KEJA PUB //
Bilety 50/60
Informacje +48 609 152 420
ZAPRASZAMY!
BARTAS SZYMONIAK
To obecnie jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wokalista o charakterystycznej – onirycznej barwie głosu.
Twórca własnego stylu BEATROCK i autor takich przebojów jak „Wojownik z miłości” ( uczestnik koncertu przebojów 57 KFPP w Opolu i nieformalny hymn pandemii ) czy „Powroty” które od kilku tygodni nie opuszcza szczytu Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.
Jego utwory to również nietuzinkowe interpretacje wierszy takich poetów jak K.K. Baczyński, C.K. Norwid, A. Słonimski, T. Gajcy czy B. Leśmian co nadaje dodatkowego kolorytu całości. To także laureat „Idola”, ex frontman kultowego Sztywnego Pala Azji i absolwent katowickiej „Jazzówki”. Na swoim koncie ma najważniejsze festiwale w Polsce jak i za granicą.
Całe spectrum muzyczne tworzy wyłącznie własnym aparatem mowy a towarzyszy mu jedynie znakomity multiinstrumentalista – MICHAŁ PARZYMIĘSO. Koncert w Łodzi to kolejny z promujących najnowsze wydawnictwo Artysty zatytułowane „GRANICE” które ukazało się 30.09.2022 r.

Szczegóły

Data:
19 lutego
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Keja Pub
Kopernika 46
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia