NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Look Of The Year 2022

18 września | 20:00 - 22:00

Za nami półfinał konkursu THE LOOK OF THE YEAR – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego, którego międzynarodowy finał nasi reprezentanci wygrali już czterokrotnie.

Blisko stu wybranych uczestników wyłonionych w castingach stacjonarnych i eliminacjach online przyjechało do Monopolis w Łodzi aby zawalczyć o jedno z 16-tu miejsc w finale, który odbędzie się 18 września, także w Monopolis. Podczas półfinału odbyły się rozmowy kandydatów z komisją, prezentacja w strojach kąpielowych, a na zakończenie jury ogłosiło werdykt i przedstawiło finalistów Konkursu. Do finału tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2022 zakwalifikowali się:

Modelki: Kasia Trela, Maria Skura, Ola Kobyłecka, Martyna Winter, Emilia Jakubiak, Oliwia Tokarz, Aleksandra Migas, Julia Gwoździewicz

Modele: Filip Bara, Laurent Tafelski, Fabian Kosiński, Wiktor Kępa, Władysław Turański, Marcel Markowski, Ali Mammadov, Kamil Kisielewski.

Gala finałowa THE LOOK OF THE YEAR na stałe wpisała się w kalendarz imprez, na które czekają entuzjaści mody z całego kraju. Laureatami zeszłorocznej edycji zostali Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka. Kto przejmie od nich ten wyjątkowy laur dający szansę na międzynarodową karierę? Przekonamy się w najbliższych tygodniach!

 

Szczegóły

Data:
18 września
Godzina:
20:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Monopolis
Wydawnicza 4
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*