NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Budowa Domu + Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu + Targi Home Design

25 września 2021 - 26 września 2021

Serdecznie zapraszamy w dniach 25-26 września na Targi Home Design oraz imprezy współtowarzyszące Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz Targi Budowa Domu.

Spodziewamy się ponad 200 Wystawców, wśród których znajdują się producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Przedstawimy także Państwu szerokie grono deweloperów z ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośredników kredytowych oraz ekspertów branży. Nie zabraknie także firm z bogatą ofertą branży budowlanej, w tym przede wszystkim firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony  www.lodz.targihomedesign.pl

 

Targi Nieruchomości & Budowa Domu

 

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy w dniach 25-26 września na Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz imprezy współtowarzyszące –Targi Budowa Domu oraz Targi Home Design.

Spodziewamy się ponad 200 Wystawców. Wśród nich znajdą się: deweloperzy z bogatą ofertą rynku pierwotnego, agencje nieruchomości z ofertą rynku wtórnego, pośrednicy kredytowi oraz eksperci branży.

Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach. Nie zabraknie także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii. Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.lodzkietargi.pl

Szczegóły

Start:
25 września 2021
Koniec:
26 września 2021
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Atlas Arena
Bandurskiego 7
Łódź, łódzkie 94-020 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.makis.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*