NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piracki dzień dziecka

1 czerwca 2019 | 11:00 - 17:00

Piracki Dzień Dziecka w CH Guliwer

Już 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka najmłodszych zabierzemy na wyspę piratów, którą opanują nieustraszeni władcy mórz i okrętów. Podczas wydarzenia „Piknik Pod Dobrą Banderą”, które odbędzie się pod Centrum Handlowym Guliwer, najmłodsi wezmą udział w morskiej przygodzie, nauczą się żeglarskich umiejętności, a nawet zamienią w prawdziwego pirata!

Podczas pikniku w godz. 11.00-17.00 na dzieci będzie czekać szereg atrakcji, dobra zabawa oraz sceneria rodem z filmu „Piraci z Karaibów”. Pod przywództwem samego Kapitana Hooka najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w grach planszowych oraz zabawach zręcznościowych godnych prawdziwych żeglarzy m.in. toczeniu pirackich beczek, przeciąganiu liny, skokach w worku czy zagrać w darta w pirackiej tawernie.

Na specjalnych warsztatach będzie okazja rozwinąć swoje umiejętności manualne m.in. zbudować latawiec, który będzie można zabrać do domu, a także przemierzyć morze wielkich… baniek mydlanych.

Maluchów zaprosimy na Wyspę Małych Piratów, gdzie stworzą m.in. pirackie herby czy popływają w delfinie – basenie wypełnionym kolorowymi kulkami. Dla najmłodszych fanów Jacka Sparrowa czekać będzie malowanie buziek i charakteryzacja, dzięki której przeistoczą się w groźnego pirata!

Nie zabraknie także konkursów z nagrodami dla śmiałków oraz nielimitowanych słodkości dla wszystkich dzieci m.in. pysznych lodów, waty cukrowej i popcornu.

Do pirackiego świata zapraszamy na parking CH Guliwer, naprzeciwko przystanku autobusowego Carrefour. Partnerami wydarzenia są: Carrefour, Rebel Electro, Wasabi Sushi To Go, Jubistyl, New York Hot Dog.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Start imprezy o godz. 11.00.

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2019
Godzina:
11:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Nowa Górna
Kolumny 6/36
Łódź, Łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*