NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Rezonans szczęścia,czyli co łączy fizykę kwantową i emocje

15 lipca | 18:00 - 19:30

W związku z Waszymi prośbami i bardzo dużym zainteresowaniem, jakie wzbudzały do tej pory warsztaty poświęcone emocjom i fizyce kwantowej, zapraszamy po raz kolejny na Rezonans Szczęścia. 🙂
O emocjach można mówić bardzo dużo i na różne sposoby…
Daniel Goleman, amerykański psycholog, autor bestselleru “Inteligencja emocjonalna”, wyróżnia 6 podstawowych emocji, inni mówią nawet o tym, że jest ponad 600 różnych emocji. Są one oczywiście pochodne do tych podstawowych.
Tak, czy owak, odczuwamy je i są bardzo różne, a inteligencja emocjonalna jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna. A w dobie korona wirusa – szczególnie. Co w takim razie można zrobić, by zadbać o to, by w naszym życiu było jak najwięcej przyjemnych w przeżywaniu emocji, by być świadomym tego, co robią nam emocje i po co w ogóle są? Czy można jakoś nimi zarządzać? Czy są naszymi sprzymierzeńcami, czy raczej wrogami?
W dzisiejszych czasach jesteśmy dość mocno zabiegani i zestresowani, ale są takie dni, kiedy jesteśmy zrelaksowani, możemy dłużej pospać, być może wypić kawę w łóżku. Odczuwamy pewien stan błogości… 🙂 A gdyby tak zatrzymać ten stan na dłużej, przenieść na inne dni? Czy to możliwe? Przecież praca, dom, dzieci, tyle obowiązków… Potrafisz pewnie dbać o różne rzeczy, sprawy, ludzi… A czy zastanawiałaś/eś się nad tym, że warto też dbać o emocje? Możliwość zarządzania nimi, to coś, co pozwoli Ci żyć spokojniej, bardziej świadomie i po prostu szczęśliwie.
Jeśli chcesz się dowiedzieć:
– dlaczego inteligencja emocjonalna jest taka ważna,
– co robić, by spowodować przepływ przyjemnej energii,
– lub powstrzymać “nakręcanie się” nieprzyjemnymi emocjami,
– jak pokierować swoimi myślami, by nie płacić za pewne sytuacje zdenerwowaniem,
to zapraszam Cię na ten warsztat!
Dla kogo jest ten warsztat?
– Dla każdego kto chce mieć dowód na to, że nasze emocje można zmierzyć i opisać liczbami.
– Dla osób, które chcą nauczyć się zarządzać emocjami.
– Dla wszystkich, którzy chcą dbać o swoje szczęście.

Zapraszam bardzo serdecznie! 🙂

Kiedy: 15.07.20. (środa), godz. 18.00
Gdzie: Szlifiernia Szczęścia, ul. Piotrkowska 3, domofon 18
Czas trwania: 2,5 h
Zgłoszenia: www.szlifierniaszczescia.pl lub szlifierniaszczescia@gmail.com
Inwestycja w siebie: 69 zł (w cenie kawa, herbata, ciastka)
Rabaty: Przyjdź z koleżanką/kolegą, a każdy z Was zapłaci po 59 zł.
Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532
W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów.

Zapraszam bardzo serdecznie! 🙂

Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia… w chwilach, momentach, w sobie… Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, “Rezonans szczęścia”, “Na karuzeli życia”. Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. We współpracy z Fundacją MAK zorganizowałam Filmowy Kurort w Pasażu Róży współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi. Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Współpracowałam także z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019, dołączyłam do ogólnopolskiej akcji Dawka Wsparcia dla ludzi, których życie w czasie pandemii “wywróciło się do góry nogami”.
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości. Dlatego ciągle się rozwijam. Obecnie uczę się czytania z Kronik Akaszy – Jedynej Prawdziwej Miłości.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką QiGongu, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu.

Dbam o Twoje bezpieczeństwo i zachowuję wszelkie środki ostrożności!

Zapraszam gorąco! 🙂

Szczegóły

Data:
15 lipca
Czas:
18:00 - 19:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Szlifiernia Szczęścia
Piotrkowska 3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map