NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

 

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sztuka uliczna na Piotrkowskiej

20 sierpnia 2021 - 22 sierpnia 2021

Wakacyjne weekendy na Piotrkowskiej będą wypełnione atrakcyjnymi pokazami artystów ulicznych nie tylko dla najmłodszych. Od piątku do niedzieli spotkacie szalonych akrobatów, mimów i magów, a każdy z nich zaprezentuje się w swoim niepowtarzalnym programie. Będzie dużo śmiechu i zabawy ale może pojawić się też dreszczyk emocji.

Wśród atrakcji:

Warsztaty cyrkowe prowadzone przez trójkę szalonych cyrkowców. W zabawnych karykaturalnych strojach pokazywać będą oni dziwaczne sztuczki i zabawy, z pogranicza pantomimy, klaunady i performance.

Szczudlarze na Piotrkowskiej, czyli prawie 3-metrowe postaci widoczne z daleka, z którymi nie tylko będzie można pozować do zdjęć i witać się podczas spacerów. Wysocy akrobaci przeprowadzą takżę dla dzieci zabawy z linami i piłkami oraz będą zadawać zabawne zagadki.

Szalony Kapelusznik i ekipa to postaci inspirowane powieścią Alicja w Krainie Czarów, którzy przeprowadzą tematyczne pokazy magii, żonglerki oraz animacje w klimacie powieści, m.in rzut kartami do celu, gra w krykieta.

Inwazja klaunów, czyli pokazy klaunady i sztuczek cyrkowy w wesołym wydaniu za animacjami dla dzieci. Klaunowie zaprezentują program pełen wspólnej zabawy z warsztatami modelowania baloników, cyrkowymi zabawami ruchowymi, wirującymi talerzami, żonglerką piłkami pokażą swoje cyrkowe gadżety.

Bubble show i Mirror Couple będą to pokazy gigantycznych baniek mydlanych połączonych z animacjami w wykonaniu wyjątkowej pary ludzi – luster.

Mimowie będą przedstawiać rozmaite konfiguracje ruchowe, a przechodnie będą mieli za zadanie zgadywać w jaką postać się wcielili. Ich największym talentem jest bowiem umiejętność naśladowania, a z natury są radośni, pełni energii, a zarazem tajemniczy i zaskakujący.

 

Wypatrujcie ich w  piątek i sobotę w godz. 17-20 oraz w niedzielę w godz. 13-16.

Szczegóły

Początek:
20 sierpnia 2021
Koniec:
22 sierpnia 2021
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Piotrkowska
Piotrkowska
Łódź, Poland
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*