NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kobiece Spotkania Śniadaniowe

4 października 2020 | 11:00 - 12:00

Kochane Kobiety, ta oferta jest kierowana do Pań, które w tym zabieganym świecie, często nie mają czasu i siły, by zadbać o siebie lub po prostu chcą, aby ktoś to zrobił. Dla Pań, które chcą poczuć się rozpieszczone, zaopiekowane i zadbane, mam specjalny zestaw. Coś dla ciała i dla ducha! Zapraszam już w drugiej połowie września, do restauracji: Włoski Temat na Kobiece Spotkania Śniadaniowe! To mój najnowszy projekt z myślą o Was! Będzie to cykl tematycznych spotkań rozwojowych, gdzie w przyjaznych warunkach, w wyjątkowym klimacie, wszystkie spragnione uwagi skierowanej na siebie, kobiety będą mogły zadbać o swój rozwój i również o swoje ciało karmiąc je przepysznym, świeżo przygotowanym śniadaniem oraz aromatyczną kawą lub herbatą, sokiem, wodą, a na koniec dopieścić ciastem. 😊
Pierwsze spotkanie odbyło się 20-go września. Jesteś zainteresowana? – To dobrze! Bo dzięki temu zaczniesz odkrywać uroki życia na nowo!
Każde spotkanie będzie miało określony temat. Zaczniemy jednak od bardzo ważnej sprawy, a mianowicie od budowania pewności siebie. Bo to dzięki pewności siebie możesz w życiu sięgać po to, co dla Ciebie jest naprawdę ważne! Dlatego to szalenie aktualny temat i można byłoby o tym mówić bardzo dużo. My jednak skupimy się na najważniejszych czynnikach i ćwiczeniach budujących i wspierających pewność siebie. Zrobimy to w trakcie dwóch spotkań.
“Zmierz się ze swoim strachem,
aby odkryć źródła swojej wielkiej odwagi”
Najważniejszy krok w rozwoju osobistym jaki możesz zrobić, to zacząć budować pewność siebie. Bo dzięki pewności siebie możesz w życiu sięgać po to, co dla Ciebie jest naprawdę ważne. Jeśli chcesz poznać sposoby na budowanie swojej pewności siebie i poczuć się lepiej sama ze sobą akceptując wszystkie swoje niedoskonałości i wykorzystując swoje walory, to ten warsztat jest dla Ciebie!
Może to już czas na to, byś była dla siebie najlepszą przyjaciółką i doceniała to, kim jesteś… Nie do końca wiesz jak się za to zabrać?
– Krok po kroku, dając sobie czas na pogłębienie i wyćwiczenie wszystkich składowych pewności siebie. Czasami mylimy pewność siebie z poczuciem własnej wartości. Mamy jakieś strzępki wiedzy na ten temat, nawet czasami zdarza się nam być pewną siebie. Na tym warsztacie chcemy odpalić Pełną Moc Kobiecej Pewności Siebie! Dlatego, jeśli czujesz, że brakuje Ci jej, koniecznie przyjdź na ten warsztat. Odmień swoje życie!
Co zyskasz?
– Spokój i pewność podczas poznawania nowych osób.
– Wytrwałość w dążeniu do osiągania swoich celów.
– Nauczysz się działać pomimo strachu.
– Poszerzysz swoją strefę komfortu.
– Luz i brak stresu przy występowaniu przed większą liczbą ludzi.
– I chyba najważniejsze – wreszcie Ty zaczniesz, tak naprawdę, decydować o swoim życiu.
Warsztat ten podzielimy na dwie części:
20.09.20 zajmowałyśmy się tym, byś:
– miała pozytywną ocenę siebie,
– polubiła siebie i miała ze sobą zdrową relację miłości,
– byś po prostu poczuła się dobrze sama ze sobą
– traktowała siebie jako wartościową osobę,
– dostrzegała swoje zalety i talenty,
– doceniała je i cieszyła się nimi oraz byś umiała o nich mówić bez fałszywej skromności.
04.10.20 zajmiemy się:
– umiejętnością wybaczania sobie błędów,
– akceptowaniem wad i niedoskonałości,
– będziemy uczyć się działania pomimo strachu i wątpliwości, czyli tzw. wychodzenia poza strefę komfortu.
W trakcie każdego warsztatu będziemy robić ćwiczenia praktyczne! Mam nadzieję, że przysporzą Wam sporo zabawy i “dobrej adrenaliny”
Zapraszam bardzo serdecznie!

Czas trwania: 2,5 h
Gdzie: Włoski Temat, ul. Politechniki 1,
UWAGA: Można wziąć udział w całym cyklu, ale każda część stanowi odrębną całość, więc można też przyjść na pojedyncze zajęcia.
Zgłoszenia: www.szlifierniaszczescia.pl lub szlifierniaszczescia@gmail.com
Inwestycja w siebie: 59 zł/ każdy warsztat
Rabaty: Zapłać za dwa warsztaty: 110 zł. Na zgłoszenia czekamy do środy 16.09.20. Warsztat odbędzie się, jeśli zgłosi się przynajmniej 8 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania przy małej ilości zgłoszeń.
Pyszne śniadanie, kawa, herbata, woda, sok ze świeżo wyciskanych owoców oraz ciasto, w specjalnej cenie, tylko dla kobiet – 29 zł!
Ilość miejsc ograniczona. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 59 zł za warsztat. Wpłaty można dokonać na konto:
43 1140 2004 0000 3702 7633 6532. W tytule przelewu prosimy podać nazwę warsztatów. Zestaw śniadaniowy – opłata na miejscu.
Zapraszam bardzo serdecznie!
Prowadząca:
Nazywam się Izabela Kostka-Skwarczyńska i jestem coachem, trenerką rozwoju osobistego, matematyczką, pasjonatką życia, radości i dostrzegania szczęścia w chwilach, momentach, w sobie…
Jestem założycielką i współtwórczynią Szlifierni Szczęścia.
Pomagam kobietom usunąć wszystko to, co je trzyma w miejscu, przełamywać blokady, by mogły żyć tak jak chcą. Wspieram je w tworzeniu nowego sposobu myślenia, by mogły osiągnąć to, czego pragną.
Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication, jestem absolwentką UŁ Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – Life Coaching, ukończyłam także Psychologię dla coachów na UJ, kurs uważności i redukcji stresu Mindfullness MBSR oraz kurs Access Bars, uczyłam się Recall Healing od Gilberta Renaud. Jestem autorką warsztatów, m.in. „Przesuń Horyzont – obudź swoją MOC”, “Rezonans szczęścia”, “Kobieta w wewnętrznej podróży do swojej Mocy”, “Na karuzeli życia”. Organizuję cykliczne spotkania dla dzieci Gimnastyka Umysłu. We współpracy z Fundacją MAK zorganizowałam Filmowy Kurort w Pasażu Róży współfinansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi. Stworzyłam i prowadzę Akademię Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety. Współpracowałam także z Fundacją 11 Muz – Innowacje w Kulturze. Byłam prelegentką na festiwalach: PROGRESSteron, Łódź Miastem Kobiet, Kobieca Strona Łodzi, Ogólnopolskiej Kampanii Poznaj Coaching. Jestem partnerką ogólnopolskiej kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2019, dołączyłam do ogólnopolskiej akcji Dawka Wsparcia dla ludzi, których życie w czasie pandemii “wywróciło się do góry nogami”.
Wyznaję zasadę, że mózg człowieka ma nieograniczone możliwości. Dlatego ciągle się rozwijam. Kilka tygodni temu ukończyłam kurs czytania z Kronik Akaszy i jestem certyfikowaną konsultantką Akashic Vibe Integrity.
Prywatnie jestem matką całkiem dorosłego syna. Pasjonują mnie podróże dalekie i bliskie, a także te w głąb siebie. Uwielbiam wędrować po górach, wspinać się, pływać i szusować po ośnieżonych stokach. Ostatnio jestem miłośniczką QiGongu, a od września 2019 animatorką i szerzycielką slow joggingu. W tym roku, w czasie wakacji zakochałam się w pływaniu na desce SUP.
Do zobaczenia we Włoskim Temacie! 🙂

Szczegóły

Data:
4 października 2020
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Sukcesja
al. Politechniki 1
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://sukcesja.eu/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*