NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SROGO

21 czerwca 2018 | 21:00 - 23:00

SROGO nadpływa do Łodzi! W czwartek, 21/06 będziecie mieli okazję usłyszeć nas na żywo na legedarnej Piotrkowskiej. Więcej szczegółów już wkrótce.
—————————-
SROGO – grupa wywodząca się z Tychów, funkcjonuje na polskich scenach od 2013 roku. W dorobku mają występ na 22 Przystanku Woodstock, na scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Koncert zgromadził po sceną prawdziwe tłumy.
SROGO to finaliści przeglądu Life On Stage; zaproszeni do udziału w Świebodzice Rock Fest; pojawili się również na głównej scenie Slot Art Festival. Zespół dzielił scenę z zespołami takimi jak Kat & Roman Kostrzewski, Lipali, Zenek, Illusion. Po zmianach w składzie zespół kontynuuje działalność w roku 2018 zaczynając od występów na WOŚP oraz nagrywając maxi-singiel “Pył i Proch” (wydany 12 Marca na YouTube oraz innych platformach streamingowych tj. Spotify, Tidal, Deezer). 26 Maja zespół rozpoczyna letnią mini-trasę klubową z zespołami Sliver i Transgresja by dać fanom możliwość zapoznania się z nowym brzmieniem. 29.06 Srogo przy wsparciu Underground Pub Tychy organizuje pierwszą edycję festiwalu Srogie Granie Underground Fest, gdzie zagra przed Alcocholicą. Muzyka Srogo to nowoczesny metal oparty o core’ową sekcję, precyzyjne gitary, oraz czysty, agresywny wokal śpiewający polskie teksty.

POSŁUCHAJCIE:

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/srogo.tychy/

Szczegóły

Data:
21 czerwca 2018
Godzina:
21:00 - 23:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

New York
Piotrkowska 62
Łódź, łódzkie 90-105 Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*