Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Inwestowanie w Nieruchomości. Oczekiwania a Rzeczywistość

Czerwiec 24 | 18:00 - 20:00

Pora na ostatnie już przed wakacjami spotkanie z cyklu #PrzedsiebiorczePoniedzialki. Tym razem czeka nas już drugie w historii Łódzkiego Klubu ASBiRO spotkanie z Robertem Jarczyńskim – ekspertem w dziedzinie inwestowania w nieruchomości.

Tematem spotkania będzie, to jak realia inwestowania w nieruchomości mają się do oczekiwań aspirujących inwestorów.

💡💡💡 Czekamy również na Wasze pytania na temat inwestowania w nieruchomości, na które Robert odpowie w swojej prelekcji. Pytania prosimy załączać w formularzu zapisu lub przesyłać nam w wiadomości prywatnej.

🎓 Nasz prelegent:

Robert Jarczyński – multiinwestor w nieruchomości. W branży pracuje z pasją i zajmuje się zarządzaniem najmem, podnajmem, flipami (kup-wyremontuj-sprzedaj), wynajdowaniem i przygotowywaniem okazji dla inwestorów oraz deweloperką. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Wykładowca ASBIRO, aktywny uczestnik i wykładowca Zjazdów Absolwentów w Nieruchomości Piotra Hryniewicza, uczestnik i wykładowca Warsztatów inwestowania w Nieruchomości, Złoty Członek Stowarzyszenia “Mieszkanicznik”. Właściciel kamienicy w Łodzi. Jak mało kto potrafi połączyć wiele dziedzin związanych z biznesem i nieruchomościami, aby skutecznie zarabiać. Żyj z najmu – zyjznajmu.pl

💡 Temat spotkania:

Inwestowanie w Nieruchomości. Oczekiwana a Rzeczywistość

🏦 Czas i Miejsce:

Środa, 24 czerwca 2019 18:00
Co\Walk HUB na OFF Piotrkowska Center

Co\Walk HUB to coś więcej, niż alternatywa dla tradycyjnego biura, coworku czy pracy w domu. To nowa platforma do pracy, nauki i rozwoju dla freelancerów, startupów oraz małych firm z branży technologicznej. Dzieląc mury kultowej OFF Piotrkowskiej, przestrzeń stanowi domenę łódzkiej społeczności przedsiębiorców, mentorów, ludzi kreatywnych oraz lokalnych grup IT.

Wstęp:

Wstęp wolny, jednak wymagamy zapisu przez formularz poniżej:

https://forms.gle/mCXbMc4sXzYGiMY37

Do zobaczenia 🙂

Szczegóły

Data:
Czerwiec 24
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Co\Walk HUB
Piotrkowska 138/140
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/CoWalkHUB/