NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Agatą Puścikowską

24 stycznia 2020 | 17:30 - 19:00

Zapraszamy na spotkanie z autorką książki „Wojenne siostry”, p. Agatą Puścikowską.  Książka jest niezwykłą opowieścią o heroicznych siostrach zakonnych, które niosły pomoc w okrutnym czasie II wojny światowej.

Wydawca o książce „Wojenne siostry”: Agata Puścikowska opisuje historie niezwykłych, bohaterskich kobiet. Sióstr, które nie chowały się przed wojną i okupacją w zakonach, ale niosły pomoc wszystkim, którzy tego potrzebowali. Pomagały ukrywać się partyzantom, dostarczały żywność, oddawały własne życie za często zupełnie obcych sobie ludzi, czasem chwytały nawet za broń. Również po wojnie niektóre z nich walczyły z komunistami. Wojenne siostry – o ich bohaterstwie do dziś mówi się niewiele. Stanowczo za mało!Żywioły

Informacje o autorce (za stroną www.znak.com.pl) Agata Puścikowska – absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarka działu „Polska” w tygodniku „Gość Niedzielny”, felietonistka i reportażystka. Współpracuje z mediami elektronicznymi. Zajmuje się też działalnością pro-life. Szczęśliwa żona i matka pięciorga dzieci. Książki Agaty Puścikowskiej opisują prawdziwe historie wyjątkowych kobiet, zakonnic, o których bohaterstwie – jak uważa autorka – mówi się stanowczo za mało.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24 stycznia 2020 o  godzinie 17:30. W Przedszkolu Żywioły ul. Obywatelska 57.

Szczegóły

Data:
24 stycznia 2020
Godzina:
17:30 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Przedszkole Żywioły
Obywatelska 57
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*