NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Malgorzatą Wachowicz

17 października 2019 | 17:00 - 18:00

apraszamy serdecznie, w czwartkowy wieczór, na spotkanie z Panią Małgorzatą Wachowicz — autorką powieści, których akcja osadzona jest w naszym mieście. Spotkanie będzie poświęcone premierze najnowszej książki Pani Małgorzaty pod tytułem 'Maska Mefisto”, wydanej przez Wydawnictwo Melanż.

Małgorzata Wachowicz, z zawodu architekt i projektant wnętrz, długoletni wykładowca akademicki. Zodiakalny Koziorożec ze wszystkimi wadami tego znaku. Mieszka w Łodzi, dokąd przenosi czytelników w powieściach „Pokochaj mnie”( wydana przez Wydawnictwo Melanż w 2018 r.) i „Zatańcz ze mną”( wydana przez Wydawnictwo Melanż w 2019 r.). W swoich powieściach stawia na emocje i szybkie tempo zdarzeń.

„O powieści Maska Mefisto „Nic nie jest tym, na co wygląda…” to motto przestępcy.
Mamy precyzyjnie skrojony portret psychologiczny zbrodniarza. Oraz ciekawą postać prowadzącego śledztwo komisarza, obciążonego bolesnymi egzystencjalnymi problemami. Co wiąże znanego malarza, dziennikarkę magazynu kobiecego i barmana z agnozją twarzy? Co wspólnego z toczącym się śledztwem ma niewyjaśnione zniknięcie policjanta z małego miasteczka?
Prowadzący dochodzenie komisarz Adam Dziki próbuje rozwiązać zagadkę sprzed lat. Nie tylko on będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. Czy można ją zmienić? Czy znaleziony pocisk doprowadzi do zakończenia sprawy, czy też jeszcze bardziej ją skomplikuje?
Kto kryje się pod maską Mefisto…”

Szczegóły

Data:
17 października 2019
Godzina:
17:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Księgarnia Ossolineum
Piotrkowska 181
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*