Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Aromaterapia- naturalna droga do zdrowia

Czerwiec 6 | 18:00 - 20:00

Zapachy działają na ciało, umysł i emocje. Mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, skórę, jak również samopoczucie. Towarzysząc nam przez cały dzień mogę podnosić nasz nastrój w leniwe poranki i pomagać się odprężyć i uwolnić od napięć wieczorami. Dochodzi do tego, ponieważ zmysł zapachu ma podstawowe połączenie z mózgiem. Z naukowego punktu widzenia aromaty, które wdychamy, powodują biochemiczną reakcję wywierającą wpływ na nasze samopoczucie. Poprzez odpowiednio dobrane zapachy możemy nim kierować – i to jest niesamowite.

Opowiem o tym:
– czym są olejki eteryczne,
– skąd pochodzą i jak się je pozyskuje
– co wpływa na ich jakość i dlaczego jest taka ważna

Przedstawię olejki, które mają znaczący wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie i mogą zastąpić nam apteczkę domową

Warsztaty, na które Was zapraszamy pozwolą Wam doświadczyć i zapoznać się z właściwościami olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Przekażemy dużo ciekawych i praktycznych informacji o ich jakości, działaniu, bezpieczeństwie stosowania i wszechstronnym zastosowaniu.
Będzie to doskonała okazja do tego, żeby poszerzyć swoją wiedzę o olejkach, poczuć ich cudowny zapach i odpowiednio się nastroić na dalszą część wieczoru 😉

Porozmawiamy również o okazjach biznesowych, dla tych którzy chcieliby edukować i rozpowszechniać idee aromaterapii i są chętni na nowe wyzwania.

Zapraszamy serdecznie 🙂
Koszt warsztatu to 25zł; w tej cenie próbka olejku gratis
Proszę o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie 601323745 i przez FB lub na miejscu w kawiarnii

Szczegóły

Data:
Czerwiec 6
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Tubajka
Park Źródliska I
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map