NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śniadanie z biznesem

30 sierpnia 2018 | 09:00 - 11:00

Inwestycja, która się opłaca. Rusza kolejny cykl spotkań „Śniadanie z biznesem”

Wakacje to doskonały czas na to, by spojrzeć na swój biznes z innej perspektywy. Rozwój pracowników, zwiększenie ich wiedzy i umiejętności, a może rozwinięcie dotychczasowych kompetencji? Co zrobić, by zwiększyła się ich efektywność i pewność siebie, a w rezultacie wzrosły zyski Twojej firmy? Zdobądź sprawdzony „Przepis na Rozwój” Twojego przedsiębiorstwa i już dziś sprawdź, jak szybko i sprawnie pozyskać bony na sfinansowanie usług rozwojowych. Jednym słowem – zapraszamy na kolejną odsłonę „Śniadań z biznesem”!

Nieustający postęp technologiczny i zmieniające się realia rynkowe wymagają od pracowników ciągłego doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji. To szczególne wyzwanie dla osób po 50 roku życia oraz pracowników w firmach przechodzących procesy restrukturyzacyjne. Ale świadomi pracodawcy dostrzegają korzyści płynące z inwestowania w rozwój kadr niezależnie od sytuacji – zwłaszcza jeśli chcą prowadzić przedsiębiorstwo na miarę XXI wieku. Barierą często jest brak środków na specjalistyczne szkolenia. Z pomocą przychodzi projekt „Przepis na Rozwój”, w ramach którego pozyskać można aż 80% dofinansowania na usługi rozwojowe: kursy, szkolenia zawodowe, usługi doradcze, coaching czy mentoring.

-„Śniadanie z biznesem” to cykl spotkań z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorcami z terenu województwa łódzkiego, podczas których opowiemy o korzyściach płynących z udziału w projekcie „Przepis na Rozwój” oraz jego założeniach i zasadach uczestnictwa – podkreśla Malwina Graczykowska, ekspert firmy HRP Group. – Porozmawiamy jak biznesmen z biznesmenem, stworzymy przestrzeń do merytorycznej dyskusji, poznania opinii specjalistów, nawiązania nowych relacji biznesowych, a przede wszystkim pokażemy, że rozwój własnego przedsiębiorstwa i kompetencji pracowników to najlepsza inwestycja, która bez wątpienia zwróci się z nawiązką – dodaje Malwina Graczykowska. A wszystko to przy pysznym śniadaniu.

Spotkanie poprowadzi Bożena Ziemniewicz, Prezes i Dyrektor generalny BRITISH CENTRE wiceprzewodniczącą Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz wiceprezes Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Najbliższe „Śniadanie z biznesem” rozpocznie się o godz. 9.00, 30 sierpnia w łódzkiej Hort Cafe (ul. Piotrkowska 106, wejście od Pasażu Schillera). Wstęp na szkolenia jest bezpłatny, a formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: https://szb-sierpien2018.evenea.pl/ . Spotkania będą odbywać się w każdy, ostatni czwartek miesiąca.

6 sierpnia ruszył piąty nabór na krótkoterminowe bony rozwojowe, warto więc wykorzystać szansę i zadbać o konkurencyjność swojego przedsiębiorstwa, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych.

Widzimy się w czwartek?

Szczegóły

Data:
30 sierpnia 2018
Czas:
09:00 - 11:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Hort Cafe
Piotrkowska 106
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map