NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaznaj Social Media – Cezary Stacewicz

30 marca 2019 | 10:00 - 18:00

Na szkoleniu dowiesz się jak tworzyć treści komercyjne oraz non profit, treści budujące zaangażowanie i podstawy viralowości, treści oparte o dobre praktyki, a także elementy psychologii oraz opieranie projektowania treści na danych.

Nauczysz się wykorzystywać aktualne trendy i real time marketing do budowania pojedynczych postów, jak i budowania całych kampanii, które w ostatecznym rozrachunku zapewnią Ci nowych klientów, pogłębią zaangażowanie aktualnych oraz realnie zwiększą sprzedaż firmy.

Całość będzie oparta o własne treści prowadzącego, przypadkowe filmy, które podbiły sieć oraz kampanie największych brandów na świecie.

Poznasz tajniki algorytmów trzech największych serwisów społecznościowych: Facebook, Instagram i Youtube, dzięki czemu skuteczniej będziesz potrafić docierać do szerszego grona odbiorców – bez zwiększania wydatków na reklamę i marketing.

Nauczysz się prawidłowo określać swoje grupy docelowe w social mediach, lepiej targetować swoje komunikaty i zbudować persony swoich odbiorców, co pozwoli Ci lepiej dopasowywać treści do nich skierowane.

Zgłębisz influencer marketing i nauczysz się z niego lepiej korzystać. Dobierać odpowiednich twórców i influencerów do swoich kampanii, będziesz wiedzieć na co szczególnie zwrócić uwagę przy ich doborze oraz jak ich “prześwietlać”, żeby nie dać się oszukać przez konta wydmuszki bez zaangażowanej grupy fanów.

Poznasz podstawy projektowania treści wideo, jako aktualnie najskuteczniejszą metodę przedstawienia swojej firmy, jej produktów, wizji oraz zaangażowania w projekty odpowiedzialnie społecznie, które mają znaczenie dla Twoich odbiorców. Poznasz lepsze metody dotarcia do różnych pokoleń aktualnych użytkowników internetu.

Prowadzący: Cezary Stacewicz
Frontman, conference speaker, vlogger, digital nomad, Happy Man.

______________
CENA
299 zł netto – wystawiamy fakturę VAT

ZAPISY:
http://www.cospot.pl/zaznajsocialmedia

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów na stronie.

Szczegóły

Data:
30 marca 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

CoSpot
Zachodnia 70
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.cospot.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*