NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wigilia Folk’n’Roll /Jam session /Świąteczne granie na spontanie

16 grudnia 2018 | 18:00 - 19:30

Zapraszamy na świąteczne granie na spontanie! 🙂

Imprezę rozpocznie występ grup warsztatowych Folk’n’Roll a następnie wszyscy razem zrobimy dżem 😉
Bębniarskie (ale nie tylko) jam session to świetna okazja do improwizacji bez względu na poziom zaawansowania. Jeśli chcesz zaczerpnąć muzycznej inspiracji oraz twórczo i kreatywnie spędzić czas w rytmie afrykańskich bębnów to pofolkuj sobie z nami!
Zapraszamy wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zapewniamy bębny, ale jeśli masz własny, to zachęcamy do zabrania go ze sobą.

Nasza Wigilia jest koszyczkowa, więc poczęstunek tudzież napitek mile widziany a najmilej widziana jest opcja wegańska 🙂
Nie zabraknie Mikołaja, więc jeśli chcecie wziąć udział w naszej loterii prezentów przynieście własnoręcznie wykonany upominek lub kupiony za symboliczne 10 zł. Na Wigilii rozlosujemy prezenty z dwóch worów – dla dzieci i dla dorosłych.
Impreza jest przyjazna dzieciom – zapraszamy całe rodziny 🙂 Dzieci do 12 roku życia nie płacą za wstęp. Drodzy rodzice, w trosce o słuch swoich pociech nie zapomnijcie o słuchawkach wytłumiających, stoperach itp.

Miejsce: Kino Bodo, ul. Rewolucji 1905 r. 78/80, Łódź
Wstęp: 10 zł

www.folkandroll.pl
www.facebook.com/Folk’n’Roll

—————————————————–
Informacje o artystach:

AKADEMIA RYTMU FOLK’N’ROLL to otwarta w 2013 roku w Łodzi szkoła nauki gry na bębnach zachodnioafrykańskich. Pierwsza w Polsce założona i prowadzona przez kobietę – Sylwię Walczak. W grudniu 2011 roku powstała nazwa Folk’n’Roll. Przez pierwszy rok prowadziliśmy warsztaty wyjazdowe, szkolenia. W 2013 roku otworzyliśmy stacjonarną szkołę w Łodzi.
W naszej Akademii prowadzimy regularne zajęcia dla wszystkich, którzy chcą poznać rytmy Afryki Zachodniej – muzyki mającej swe źródła w Senegalu, Mali, Gwinei, Burkina Faso… Organizujemy również warsztaty podczas festiwali, szkoleń czy firmowych integracji. Nasi instruktorzy to profesjonaliści z pasją, którzy swoją radością i entuzjazmem zarażają innych. Instrumenty, jakie wykorzystujemy podczas imprez i warsztatów to tradycyjne bębny afrykańskie – djembe i dundun oraz różnego rodzaju perkusyjne przeszkadzajki (djabara, dzwonki, grzechotki i inne).
Folk’n’Roll to jednak coś więcej niż tylko szkoła. To także miejsce, gdzie wspólna pasja połączyła ludzi w różnym wieku, o różnych charakterach, talentach i zajęciach. F’n’R to kreatywna społeczność, w której panuje atmosfera przyjaźni, radości, tolerancji i zaangażowania. Lubimy razem świętować, spędzać wspólnie czas, tworzyć. A to wszystko dzięki pozytywnym emocjom, które daje muzyka płynąca z bębnów!

 

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2018
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Kino Bodo
Rewolucji 1905 78/80
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*