NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Scena Robocza #13 / Giżycki, Karminsky, Porada

3 lipca 2018 | 20:00 - 23:00

#13 Scena Robocza
Giżycki/Karminsky/Porada
03/07/2018 Przestrzeń Robocza
Łódź, ul.Wólczańska 226/3
taksa – 10 zł

Do roboty!
Do instrumentów, ciał, preparacji, mikserów, efektów, taśm, magnetów i rzeczy. Współczeska, improwizka, plądrofonia, taniec, performance, malarstwo, rysunek, wizualki. Scena Robocza przewidziana jest jako cykliczny punkt wymiany i rozmów pomiędzy dźwiękami oraz innymi mediami artystycznymi. Scena Robocza to live-set zaproszonego gościa a następnie interakcja i współdziałanie z lokalnym artystą.
W trzynastej odsłonie wystąpią:
Giżycki/Karminsky – Eksperymentatorzy materii elektroakustycznej. Tworzą narrację złożoną z iście wizualnych, namacalnych i wielowymiarowych brzmień elektroniki i gitary basowej z brzmieniami improwizacji klarnetów i saksofonu poruszającymi się w szerokim spektrum ekspresji. Od transowych przestrzeni, przez impresyjne plamy dźwiękowe po pełne ekspresji intrygujące opowieści, a wszystko oparte na dużej dozie uważności i współgraniu z danym miejscem oraz czasem. Od początku roku własnym sumptem pracują nad debiutanckim albumem, który łączyć ma świat nieoswojonej elektroniki z światem jeszcze bardziej nieoswojonych instrumentów.
Singiel: https://soundcloud.com/wczesneprodukcje/gizycki-karminsky-ten-czas

Michał Giżycki – klarnecista, saksofonista, intuicjonista. Zasila poznańską scenę muzyki improwizowanej. Inspiracje czerpie z wszelkich wartościowych zjawisk dźwiękowych fauny i flory (także z muzyki jazzowej, współczesnej, etnicznej czy rockowej). Zafascynowany jest muzyką samą w sobie, w oderwaniu od wszelkich podziałów czy stylistyk, jak również tą poruszającą się po określonych stylistykach jednak z podejściem czysto muzycznym.

Hubert Karmiński – muzyk grający na gitarze basowej i syntezatorach oraz producent muzyczny rodem z Kujaw, związany z poznańską sceną eksperymentalno – improwizatorską (członek Poznańskiej Orkiestry Improwizowanej). Uczeń wrocławskiej Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Aktualnie producent w studiu nagrań Radia Afera, kurator Kołorkingu Muzycznego an_ARCHE, gdzie cyklicznie organizuje Salon Odsłuchowy oraz Koimpro!

Gabriela Porada- rocznik 1995 roku. Dyplomowała się w Pracowni Scenografii i Kostiumu łódzkiej ASP u dr hab. Ewy Bloom-Kwiatkowskiej i Pracowni Obrazu prof. Aleksandry Gieragi.
Głównie zajmuje ją przestrzeń teatru i filmu oraz działania efemeryczne takie, jak performans. Brała udział w 54 edycji Performance Arts Studies z Johannesem Deimlingiem. Jest członkiem łódzkiego Kolektywu ELIPSA, który eksperymentuje w obszarze działań performatywnych. Jej praca była pokazywana na tegorocznym festiwalu scenografii i kostiumów w Lublinie – „Scena w budowie”.

Szczegóły

Data:
3 lipca 2018
Godzina:
20:00 - 23:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Przestrzeń Robocza
Wólczańska 226/3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*