NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sasha Boole

29 maja 2019 | 20:00 - 21:30

Sasha Boole [ Ukraina / folk / country ]

Łódź – Morning Coffee and More (ul. Żeligowskiego 46)

środa, 29 maja 2019, godz. 20:00

Kawiarnia będzie czynna od 19.30. Proszę zabrać sobie poduchę albo koc, aby wygodniej się siedziało 🙂 Za wstęp płacisz – ile chcesz! Podczas koncertu przeprowadzona będzie zbiórka do kapelusza (sugerowane 15 zł).

Sasha Boole

Dwa lata temu zagrał trasę po całej Europie (od Mołdawii po Islandię), wiosną 2017 roku dał 24 koncerty w 24 godziny w 24 miejscach (akcja miała miejsce w Łodzi, koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych).

Jesienią również 2017 roku w 13 miastach występował jako support grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). Wiosną 2018 roku został członkiem właśnie zespołu Me & That Man i jest obecnie drugim obok Nergala wokalistą oraz autorem tekstów kapeli.

Dzielił też scenę z wieloma innymi artystami jak choćby King Dude, CeZik, Krzysztof Zalewski czy Lao Che.

Sasha Boole nie zatrzymuje się choćby na chwilę i tworzy swoją własną legendę. I tak jest od trzech lat, kiedy po raz pierwszy przyjechał do Polski…

To jeden z najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 200 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie.

Niedawno wydany został trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music).

Próba muzyki:

https://www.youtube.com/watch?v=6thiX20eP1M (24 koncerty w 24 godziny w 24 miejscach)

Szczegóły

Data:
29 maja 2019
Czas:
20:00 - 21:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Morning Coffee and More
Żeligowskiego 46
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*