NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klub Podróżników Keja

15 września 2020 | 19:00 - 20:00

Klub Podróżników Keja zaprasza na kolejne spotkanie podróżnicze:

15 WRZEŚNIA, godz.19:00
WSTĘP: 15 zł

KEJA PUB
ul. Kopernika 46

OLA SYNOWIEC, ARKADIUSZ WINIATORSKI

“STONES ON TRAVEL. PIESZO Z PANAMY DO KANADY”

Podróż roku National Geographic Traveler 2020!

Arek Winiatorski po przejechaniu stopem Ameryki Południowej stwierdził, że wciąż porusza się za szybko. By jeszcze lepiej poznawać świat, postanowił od Panamy przemierzać go…PIESZO.Przeszedł całą Amerykę Centralną i to wcale nie naprostszą drogą, bo przez góry, zdobywając po drodze najwyzszy szczyt każdego odwiedzanego kraju.

Na południu Meksyku poznał miłość swojego życia- Olę Synowiec, z którą przemierzył kolejne 7 tysięcy kilometrów,aż do Kanady. Razem zmierzyli się z własnymi słabościami,niebezpieczeństwami drogi, pustyniami, mrozami, ruchliwymi metropoliami i sięgającymi 3000m przewyższeniami.

35-45 km- tyle średnio Ola i Arek przechodzili w ciągu dnia. Spędzali noce w miejscowościach, gdzie nikt się nie zatrzymuje.Słuchali historii życia zwykłych ludzi,bo to właśnie oni byli najważniejsi w tej podróży. Rozmawiali z rolnikami na polach, protestującymi blokującymi drogi i migrantami którzy przemierzali tą samą trasę co oni. Poznawali to, co zwykle w podróży rozmazuje się za szybami pędzących samochodów. To, co na poboczu Ameryk.

Ola i Arek podczas tej wyprawy zakochali się nie tylko w sobie, w Amerykach i w życiu, ale przede wszystkim w chodzeniu.Wierzą że 6km/h to najlepsza,najbardziej naturalna prędkość. Do poznawania świata, do poznawania ludzi, do poznawania siebie.

Szczegóły

Data:
15 września 2020
Czas:
19:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Keja Pub
Kopernika 46
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.keja.art.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*