NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Salon Bielizny – odwołany

14 marca - 15 marca

Salon Bielizny to wyjątkowe wydarzenie mające na celu integrację branży bieliźnianej w Polsce. Poza prezentacją najnowszych kolekcji wiodących polskich producentów oraz zagranicznych marek, które dopiero wchodzą na nasz rynek będą mieli Państwo okazję poszerzyć swoją wiedzę podczas cyklu bezpłatnych warsztatów i seminariów towarzyszących imprezie.

podczas nadchodzącej edycji Salonu Bielizny planujemy zmianę formuły seminariów i wykładów. Wiemy, jak ważny jest dla Was czas, dlatego skracamy większość wystąpień do 20 minut. Z pewnością będzie to wyzwanie dla prowadzących, ale jednocześnie pozwoli wyłuskać z prezentacji same najważniejsze kwestie, tak zwane “mięso” i w szybkim czasie przekazać Wam najistotniejsze zagadnienia. Badania pokazują, że 20 minut to także optymalny przedział czasowy podczas którego możemy być naprawdę uważni – później zaczynamy coraz gorzej przyswajać informacje i tracić koncentrację. To dlatego mówcy podczas prestiżowych TEDtalks mają tylko 18 minut na prezentację. A my chcemy czerpać wzorce od najlepszych!

Do tej pory na zakończenie pierwszego dnia targów szykowaliśmy wyjątkowy pokaz – show prezentujące najlepsze modele od Wystawców. Po dziewięciu edycjach postanowiliśmy nieco odświeżyć formułę pokazu. W marcu zamiast jednego pokazu możecie spodziewać się aż trzech pokazów w ciągu dnia (zarówno w sobotę, jak i w niedzielę!). Pokazy będą krótsze, zlokalizowane bezpośrednio na hali targowej, z łatwym dostępem bezpośrednio ze stoisk Wystawców. Jeden z nich będzie nawiązywał do natury i ekologii, drugi do szalonych, klubowych nocy, a trzeci to…niespodzianka!
SOBOTA

11.00 POKAZ I – NATURA

14.00 POKAZ II – SZALONY WIECZÓR

16.30 POKAZ III – NIESPODZIANKA!
NIEDZIELA

11.00 POKAZ I – NATURA

13.00 POKAZ II – SZALONY WIECZÓR

15.00 POKAZ III – NIESPODZIANKA!

KOKTAJL PARTY Z… WŁÓKNEM LYCRA® – czyli lekko o ekologii w tekstyliach

Pod koniec pierwszego dnia targów zapraszamy na spotkanie z Marcinem Tadeuszakiem z firmy Contifibre na dyskusję o ekologii w tekstyliach w swobodnej atmosferze. Po krótkim wystąpieniu zapraszamy na koktajl party i dalsze rozmowy przy kieliszku prosecco.

sobota, 14.03.2020, godzina 17.30

strefa pokazowo-seminaryjna

Szczegóły

Start:
14 marca
Koniec:
15 marca
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Hala EXPO
al. Politechniki 4
Łódź, łódzkie 93-590 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://expo-lodz.pl/