NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rodzinny Piknik Grillowy

25 maja 2019 | 11:00 - 18:00

25 maja w Centrum Handlowym Tulipan odbędzie się Rodzinny Piknik Grillowy. Przygotowano mnóstwo atrakcji i aktywności dla każdego członka rodziny.

W ostatnią majową sobotę CH Tulipan zaprasza do wspólnego grillowania. Na parkingu Centrum pojawią się grille oraz strefy atrakcji dla całej rodziny. Na ruszt wrzuconych zostanie kilkaset kiełbasek, którymi poczęstowani zostaną uczestnicy wydarzenia. Gościem specjalnym będzie Tomasz Jakubiak – kucharz, dziennikarz kulinarny oraz gospodarz popularnego programu telewizyjnego „Jakubiak w sezonie”. Kucharz przeprowadzi warsztaty grillowania z trzema rodzinami, które zostaną wyłonione w konkursie na najciekawszy przepis kulinarny, przeprowadzanym na fanpage’u Tulipana na Facebooku.
Na parkingu Centrum Handlowego Tulipan zorganizowane będą liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańca, animacje, strefę z laurkami na Dzień Mamy i konkursy ze słodkimi nagrodami. Powstanie specjalna strefa grillowania, strefa relaksu – gdzie każdy uczestnik pikniku będzie mógł odpocząć przy spokojnej muzyce. Dodatkowo pojawi się food truck
z deserowym asortymentem. Tego dnia hipermarket Auchan otworzy swój showroom, w którym wyeksponowane zostaną niezbędne na nadchodzący sezon letni przybory grillowe oraz meble ogro-dowe.

W dniu wydarzenia odbędzie się akcja zbiórki żywności, która zostanie przekazana podopiecznym lokalnej organizacji charytatywnej, Banku Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana. Celem fundacji jest przeciwdziałanie marnowania żywności oraz dostarczanie jej osobom potrzebującym. W strefie grillowania znajdzie się duży wózek sklepowy, do którego każdy z odwiedzających będzie mógł włożyć dowolne artykuły spożywcze.

– « Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny, który jest doskonałą okazją do integracji
i spędzenia popołudnia w przyjemnej atmosferze. Zatroszczyliśmy się o atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie » – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Grillowanie odbędzie się w sobotę 25 maja w godzinach 11:00 – 18:00 na parkingu przy Centrum Handlowego Tulipan.

Więcej informacji na: www.chtulipan.pl

Szczegóły

Data:
25 maja 2019
Godzina:
11:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Centrum Handlowe Tulipan
Al. Piłsudskiego 94
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*