NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Render

18 października 2019 | 22:00 - 23:30

RENDER w KONKRECIE w audio-wizualnej esencji. Za każdym razem zaskakuje i rozwija się własnym tempem, które nadadzą:

JULEK PŁOSKI (BAS) LIVE >

Jak już jesteś mistrzem dj hero to echh musisz iść dalej. mieszkasz za blisko Tesco, więc poświęcasz mu album, przeprowadzasz się do warszawy, ktoś lubi twój album, grasz gdzieś koncerty, grasz koncerty gdzie indziej, robisz drugi album, słuchowisko, drugie słuchowisko, trzeci album, jeden niedługo wydasz w Gin & Platonic, resztę może kiedyś też. chodzisz na kickboxing bum bum i w końcu idziesz spać i w końcu sie budzisz i w końcu idziesz spać i robisz kickboxing bumbum.

https://julekploski.bandcamp.com/

B2B

Video: M_KORTAN >
Zajmuje się przede wszystkim tworzeniem prac wideo i rysunków, najczęściej poruszając kwestie bezesencjonalności formy, rozpuszczania w światło, eksplorując przestrzeń poza dualizmami subiekt-obiekt, istnienie-nieistnienie.

https://www.instagram.com/kortann/

———————————————————————-

LOT (BAS) >
Duet djski w składzie Mount Terror oraz Enigmat odpowiedzialni za cykl Klasyczna Zipera. Bracia z innych matek, grają razem od dwóch lat, a jakby znali się całe życie. Delikatni jak 20 kg na łapę, spontaniczni jak browar na ławce w jesienny wieczór, zsynchronizowani jak radziecki zegarek. Grają co im się podoba, a w Łodzi dupnie muzyka elektryczna, bo to obyci zbóje.

B2B

Video: ERRATIC >
Porusza się pomiędzy porządkiem analogowym a digitalem wciąż zmieniając graficzny ślad technik, tworząc ich zniekształcenia i pośrednie formy wizualne skondensowane w nużących loopach.

https://www.instagram.com/distort_visual/

———————————————————————

ZELDE743 >
Eksperymentuje z dźwiękiem poszukując frapujących połączeń, a jego punktami odniesienia są gatunki takie jak dub techno, electro, house czy ambient. Swoją estetykę opisuje jako future trash.

https://distortvisual.bandcamp.com/

B2B

Video: M_KLIBERT >
Lubię wrażenia psychiczne wywołane w mózgu zwierząt, gdy oko odbiera promienie elektromagnetyczne z zakresu światła.

https://www.instagram.com/yyyyyym.mk/

———————————————————————-

SIX (Skylark Records) >

Od lat związany ze sklepem muzycznym Skylark w Łodzi. Od około 15 występuje jako DJ prezentując muzykę, która w ciągu tych lat trafiła na tapetę sklepu. Miłośnik niebanalnej pre i post – klubowej elektroniki. Podczas występów prezentuje mieszaniny brzmień których korzenie można odnaleźć w hip hopie, disco, dub, psychodelicznym rocku, jazzie, metalu a co w tej chwili określane jest szkicowo podziemną muzyką techno i house.

B2B

Video: FLAWIA FLAV >
Odpowiedzi na nurtujące pytania odnajduje w różnych formach sztuki. Ważne jest dla niej poczucie, że nie tylko wzrokiem może to poznać. Każdy artystyczny gest jaki wykonuje, jest równy sobie. Bo liczy się umiłowanie do tworzenia. Ciągle poszukiwanie utwierdzają ją w przekonaniu, że w tym świecie nadal istnieje tak wiele bodźców, których nie odkryła. To one dają jej energię i satysfakcję z działania.

https://www.instagram.com/flawiaflav/

Szczegóły

Data:
18 października 2019
Godzina:
22:00 - 23:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Konkret
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*